Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.000 €
27.50 € / mp

Terenuri de vanzare Magurele Strada Arges

Pruni

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

47.449 €
45.89 € / mp

Dumitrana, oras Magurele, judetul Ilfov

Dumitrana

La ~5km distanță

1.034 mp
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

70 €
0.01 € / mp

Vand teren magurele varteju

Vârteju

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
0.01 € / mp

Teren 5000 mp Varteju - Magurele

Vârteju

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan Darasti Magurele

Dărăști-Ilfov

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Aeroportului Cornet ...

Cornetu

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

49.900 €
51.98 € / mp

Vand teren intravilan Cornetu

Cornetu

La ~5km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.500 €
74.53 € / mp

Teren Cornetu langa lac

Cornetu

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

50.000 €
76.92 € / mp

Teren de vanzare Cornetu

Cornetu

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

19.500 €
7.89 € / mp

Teren intravilan Cornetu

Cornetu

La ~5km distanță

2.471 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

50 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, 2100mp Magurele(C ...

Cornetu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

55.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare intravilan oras Magurele

Cornetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

90.000 €
90 € / mp

Teren de vânzare – Cornetu, Ilfov – Strada Brad ...

Cornetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare langa padure, Cornetu

Cornetu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 500 mp Cornetu, Ilfov, langa b ...

Cornetu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

57.281 €
49 € / mp

Teren ideal construc?ie doar 49/mp + utilita?i ...

Cornetu

La ~5km distanță

1.169 mp
1.169 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
57.47 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Cornetu

La ~5km distanță

1.044 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

60 €
0.06 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Cornetu

La ~5km distanță

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

22.500 €
18.53 € / mp

Teren intravilan - loc de casa Mihailesti

Cornetu

La ~5km distanță

1.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
0.01 € / mp

Teren loturi Mihailesti, Stalpu-Giurgiu

Cornetu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

92.120 €
70 € / mp

Teren Comuna Măgurele la granita cu sectorul ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.316 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
27.91 € / mp

Vand teren 1290 M2 Magurele Pruni Dumitrana (Br ...

Măgurele

La ~5km distanță

1.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
20 € / mp

Loturi 300m,400m,500m

Măgurele

La ~5km distanță

500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

41.160 €
70 € / mp

Teren intravilan Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

588 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

123.600 €
100 € / mp

Teren Str. Codrului intravilan

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.236 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.900 €
100 € / mp

Teren intravilan Str. Codrului

Sud, Măgurele

La ~5km distanță

459 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

344.110 €
130 € / mp

Teren Intravila Magurele cu PUZ aprobat P+3

Central, Măgurele

La ~5km distanță

2.647 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

22.256 €
16 € / mp

Teren de vanzare Magurele sat Pruni

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.391 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Bloc autorizat/asociere Magurele/ Sector 5

Sud, Măgurele

La ~5km distanță

1.773 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

13.125 €
35 € / mp

Vand teren intravilan in Orasul Magurele

Măgurele

La ~5km distanță

375 mp teren
Intravilan