Proprietăți unice: 16
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

25.000 €
25 € / mp

Vand teren moara vlasiei

Moara Vlăsiei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

73.500 €
49 € / mp

Teren Moara Vlasiei 1500mp 25 m deschidere 60 m ...

Moara Vlăsiei

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
12

125 €
0.12 € / mp

Teren intravilan la liziera padurii , toate uti ...

Moara Vlăsiei

1.008 mp teren
f.s. 16 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

0 €

Teren de vanzare sau inchiriere

Moara Vlăsiei

Proprietar
Comision 0%

Ieri

150.000 €
20 € / mp

Vand teren Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

107.800 €
49 € / mp

Teren intravilan casa Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

65.000 €
65 € / mp

Teren intravilan Moara Vlasiei imprejmuit si cu ...

Moara Vlăsiei

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

181.500 €
55 € / mp

Vand teren Ghermanesti

Moara Vlăsiei

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

35.900 €
32.64 € / mp

Teren intravilan Moara Vlasiei - 1100 m

Moara Vlăsiei

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

387.250 €
50 € / mp

Vanzare teren intravilan

Moara Vlăsiei

7.745 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

150.000 €
150 € / mp

Teren Moara Vlasiei lac toate utilitatile

Moara Vlăsiei

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

66.000 €
60 € / mp

De vanzare teren construibil 1100mp Cartierul n ...

Moara Vlăsiei

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

110.000 €
130.80 € / mp

Teren pentru casa sos.Unirii nr 198 Caciulati

Moara Vlăsiei

841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

36.000 €
10 € / mp

Teren Moara Vlasiei de vanzare

Moara Vlăsiei

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

20.000 €
4 € / mp

5000 mp moara vlasiei la sosea

Moara Vlăsiei

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.000 €
1 € / mp

Teren construibil Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

0 €

Dascalu, Creata, Ilfov, teren intravilan

Dascălu

La ~5km distanță

14.703 mp
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

97.075 €
85 € / mp

Vand teren Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

1.142 mp
1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

360.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Dascalu 18.000 m2

Dascălu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 48.090000152588 m

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

99.000 €
49.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Dascalu, gaze ?i curen ...

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

800.000 €
19.91 € / mp

Teren de vanzare 4 ha langa nod rutier A0 A3, i ...

Dascălu

La ~5km distanță

40.181 mp
40.181 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

8 €
0 € / mp

Vand teren Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

167.200 €
22 € / mp

Vand teren comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

40.000 €
1 € / mp

Afuma?i, Ilfov, tarlaua 16.

Dascălu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

20.700 €
45 € / mp

Teren intravilan, loc casa, langa autostrada A0 ...

Dascălu

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

77.895 €
9 € / mp

Vand teren Comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

8.655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

200.000 €
20 € / mp

Teren padure agrement zona Dascalu Ilfov spre R ...

Dascălu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

58.400 €
8 € / mp

Vand Vand teren intravilan, arabil, tarlaua 22 ...

Dascălu

La ~5km distanță

7.300 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

306.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dascalu 18000m2

Dascălu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

170.000 €
17 € / mp

Teren Dascalu, 10.000 mp

Dascălu

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Moara Vlăsiei, Județul Ilfov

Moara Vlăsiei, situată în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil, fiind ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel deplasarea către capitală. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi: