Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren pentru casa sos.Unirii nr 198 Caciulati
110.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
130.80 €
/ mp
Moara Vlăsiei, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan 841 mp de vanzare Caciula?i, Moara Vlasiei, Ilfov utilita?i, aproape de autostrada Se vinde teren intravilan cu suprafa?a de 841 mp, situat in sat Caciula?i, comuna Moara Vlasiei, jude?ul Ilfov, in zona Laguna Verde, sos. Unirii nr. 198 Localizare: Tarlaua 25, parcela 89 59 zona reziden?iala in dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada A3 Bucure?ti Ploie?ti. Caracteristici teren: Suprafa?a: 841 mp Teren intravilan Imprejmuit Acces la drum Zona cu locuin?e construite in apropiere Utilita?i: Curent electric bran?ament existent pe teren Gaz la strada Canalizare la strada Pu? propriu pentru apa Pe teren se afla o sera profesionala cu dimensunea de 32L 6l, potrivita pentru activita?i agricole sau gradinarit. Sera nu este inclusa in pre?ul terenului ?i se poate achizi?iona separat pentru 4000 . Regim urbanistic: Zona M1 zona mixta (locuin?e individuale, servicii, comer? de interes general) POT maxim: 30% CUT maxim: 1.20 mp ADC mp teren Regim de inal?ime: maxim S+P+1E+M Inal?ime maxima: 10 m Terenul este intabulat, cu documenta?ie cadastrala ?i certificat de urbanism. Ideal pentru: construirea unei locuin?e investi?ie activita?i agricole ID anun? : 1774334493
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1661802
Suprafață teren:
841 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Moara Vlăsiei
- Terenuri de vânzare în Berceni