Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

72.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Lipia Ilfov

Lipia

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

48.484 €
17 € / mp

Ilfov Gruiu-Lipia URGENT

Lipia

2.852 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

40.000 €
45.000 €
26.67 € / mp

De vânzare teren generos în Lipia, comuna Gruiu ...

Lipia

1.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 45.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
7

14.000 €
2.95 € / mp

Teren intravilan - 4752 mp - 8 loturi de 594 mp ...

Lipia

4.752 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
7.81 € / mp

Lipia, 3200mp,D=18m.Orice variante imobiliara/a ...

Lipia

3.200 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

30 €
0.01 € / mp

De vanzare teren intravilan 4.425 mp

Lipia

4.425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

110.000 €
50 € / mp

De Vanzare

Lipia

2.200 mp teren
Agenție

Azi
8

65.000 €

Teren Gruiu Lipia (jud. Ilfov) - 5.300 mp - Sun ...

Lipia

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
18.91 € / mp

Teren Intravilan Snagov

Gruiu

La ~5km distanță

2.909 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

187.560 €
20 € / mp

Teren arabil - Gruiu

Gruiu

La ~5km distanță

9.378 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

65.000 €
12.26 € / mp

Lipia deschidere la DJ 101B ( Snagov-Nuci)

Gruiu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 23 m

Agenție

8 luni în urmă
7

864.000 €
24 € / mp

Teren Caldarusani lac/padure 38500 mp, 350 ml d ...

Gruiu

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

130.000 €
31.49 € / mp

Teren INTRAVILAN***4128 mp// Silistea SNAGOVULU ...

Gruiu

La ~5km distanță

4.128 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

64.800 €
24 € / mp

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 2700 mp

Gruiu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

17.500 €
43.75 € / mp

Teren Gruiu sat Lipia

Gruiu

La ~5km distanță

400 mp teren
Intravilan
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

64.000 €
36.57 € / mp

Gruiu-Lipia, 1750mp pe malul lacului Caldarusan ...

Gruiu

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

92.500 €
25 € / mp

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

La ~5km distanță

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

160.000 €
177.78 € / mp

Teren Snagov -900 mp

Gruiu

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

200.000 €
41.38 € / mp

Silistea Snagovului, 4833 mp teren

Gruiu

La ~5km distanță

4.833 mp
4.833 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

225.000 €
90 € / mp

Teren cu deschidere la Lac Snagov.

Gruiu

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

34.900 €
4.06 € / mp

Vand teren extravilan Gruiu, 8600 mp, 35ml desc ...

Gruiu

La ~5km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 8000mp Gruiu, Silistea Snagovu ...

Gruiu

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

12.000 €
24 € / mp

Teren in Snagov 500 mp

Gruiu

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

84.000 €
15.02 € / mp

Gruiu,sat Lipia,Ilfov,teren intravilan+intr.ara ...

Gruiu

La ~5km distanță

5.591 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Gruiu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

239.800 €
250.000 €
11 € / mp

Teren pentru dezvoltare de 21800 mp cu front 58 ...

Gruiu

La ~5km distanță

21.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

2.300.000 €
96.80 € / mp

Teren pe malul lacului - Silistea Snagovului

Gruiu

La ~5km distanță

23.761 mp
23.761 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

231.476 €
14 € / mp

Teren 16534 mp pentru dezvoltare reziden?iala, ...

Gruiu

La ~5km distanță

16.534 mp
16.534 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 231,476 € și 264.544 €
Agenție

5 luni în urmă
8

80.000 €
19.88 € / mp

Teren intravilan la DJ 101, in Gruiu, aproape ...

Gruiu

La ~5km distanță

4.025 mp teren
f.s. 20.739999771118 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

0 €

Super teren intravilan (Lot 1) la DJ 101, loc. ...

Gruiu

La ~5km distanță

4.025 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Lipia, Județul Ilfov

Lipia, situată în apropierea capitalei, beneficiază de un acces facil la București, fiind o zonă în plină dezvoltare. Aceasta oferă oportunități excelente pentru cei care doresc să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din Lipia, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.200 euro și ajung până la 123.552 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 26 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 59 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Lipia o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.

Lipia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Lipia? Nu rata cele mai noi oferte!