Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

140 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare-2 parcele de 750mp fiecare, Tu ...

Crețuleasca

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

100.000 €
111.11 € / mp

Teren cu casa batraneasca

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

807.730 €
55 € / mp

Terenuri Stefanestii de Sus, pozitie strategica ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

14.686 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

159.000 €
159 € / mp

Vand Teren 1000 Mp - Stefanestii De Jos

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

80 €
0.17 € / mp

Teren intravilan Stefanestii de Jos 465mp

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

850.000 €
139.69 € / mp

Teren intravilan, 6085 mp, Deschdere la DJ100- ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

6.085 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

180 €
0.11 € / mp

Teren stefanesti ilfov

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

86.500 €
126.28 € / mp

Teren de vanzare pe malul lacului in Stefanesti ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

12.000 €
12 € / mp

Teren de Vânzare

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

8.900 €
12.26 € / mp

Topolog, Tulcea

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

726 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

320.000 €
1,022.36 € / mp

Teren si cladiri in Strada Silozului 3

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

479 m

313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

975.000 €
30 € / mp

Teren Intravilan TUNARI / Ilfov

Tunari

La ~5km distanță

32.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

310.000 €
289.72 € / mp

Teren + casa batraneasca

Tunari

La ~5km distanță

1.070 mp
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

121.500 €
135 € / mp

Teren Tunari 900 mp

Tunari

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

230.000 €
232.500 €
153.33 € / mp

teren com Tunari 1500 mp

Tunari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

458.000 €
310.72 € / mp

Teren 1495 mp Tunari Loca?ie Premium langa Cosm ...

Tunari

La ~5km distanță

1.474 mp
1.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

218.800 €
25 € / mp

Teren intravilan 8.752 mp Dimieni/Tunari - lang ...

Tunari

La ~5km distanță

8.752 mp
8.752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

138 €
0.09 € / mp

Terenuri de vanzare

Tunari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

120 €
0.01 € / mp

Oportunitate! 17.758 mp | Nou Terminal Aeroport ...

Tunari

La ~5km distanță

17.700 mp
17.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

124.000 €
145.37 € / mp

Teren Tunari 850mp str. V. Alecsandri

Tunari

La ~5km distanță

853 mp
853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

20.000 €
50 € / mp

Seraland Green Village – Tunari - Loturi pentru ...

Tunari

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

270.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 1800m2 imprejmuit cu utilitati

Tunari

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

395.000 €

Teren Intravilan | CU Constructie | AC in curs

Tunari

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.000 €
50 € / mp

Seraland Green Village – Tunari - Loturi pentru ...

Tunari

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

586.250 €
35 € / mp

Vand teren comuna Tunari

Tunari

La ~5km distanță

16.750 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

238.000 €
238 € / mp

Teren contruibil una sau doua case in Doxa Gard ...

Tunari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

185.000 €
231.25 € / mp

Teren de vanzare cu proiect de casa pe malul la ...

Tunari

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

260.000 €
260 € / mp

Vand teren pentru constructii intre Tunari si O ...

Tunari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

669.295 €
55 € / mp

Teren intravilan Tunari

Tunari

La ~5km distanță

12.169 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

447.920 €
55 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare

Tunari

La ~5km distanță

8.144 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol