2 săptămâni în urmă
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan, 6085 mp, Deschdere la DJ100- 52ml , Proprietar
850.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
139.69 €
/ mp
Ştefăneştii de Jos, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Direct proprietar! Va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Stefanesti , cu acces din DJ100, intr-o zona in plina dezvoltare datorita accesului rapid catre A3. Terenul are o suprafata de 6085 si un front stradal la DJ100 de 52ml. Strada din care se face accesul este asfaltata. Terenul are toate actele gata pentru vanzare. Datorita pozitionarii acest teren este ideal pentru investitie. Pret 140 euro/mp. Pentru mai multe detalii, dar si pentru vizionari, va rog sa ma contactati telefonic!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 30 Aprilie 2026
ID anunț: 1533397
Suprafață teren:
6.085 mp
Istoric preț
Puncte de interes
Recreere
Teren sportiv
Recreere
aprox.
1030
m
Teren sportiv
Recreere
aprox.
1058
m
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Ștefăneștii de Jos
- Terenuri de vânzare în Berceni
- Terenuri de vânzare în Voluntari
- Terenuri de vânzare în Bragadiru
- Terenuri de vânzare în Balotești
- Terenuri de vânzare în Snagov
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni
- Terenuri de vânzare în Corbeanca
- Terenuri de vânzare în Domnești
- Terenuri de vânzare în Otopeni
- Terenuri de vânzare în Măgurele
- Terenuri de vânzare în Clinceni