Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

100.000 €
181.82 € / mp

TEREN INTRAVILAN LIMITA SECTOR 3

Cățelu

550 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200.000 €
59.82 € / mp

Teren de vanzare | Catelu | 20.060 mp

Cățelu

20.060 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

135 €
0.06 € / mp

Catelu - Metrou Anghel Saligny, casa cu teren 2 ...

Cățelu

2.275 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

672.500 €
50 € / mp

Catelu- Autostrada A2, teren 13450mp

Cățelu

13.450 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
5

220.000 €
220 € / mp

Splaiul Unirii, teren 1000mp cu spalatorie self ...

Cățelu

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
3

720.000 €
48 € / mp

Catelu/ Ilfov/ Teren Autostrada A2 -Pod Centura ...

Cățelu

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

0 €

PUZ aprobat (hala, depozit, productie, etc)

Cățelu

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

650.000 €
134.52 € / mp

Catelu | Teren 5000MP | Intravilan | 15 Minute ...

Cățelu

4.832 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

429.000 €
330 € / mp

Catelu Ilfov de vanzare teren 1300 mp

Cățelu

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.376.254 €
940.000 €
175.43 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE - TEREN INDUSTRIAL

Cățelu

7.845 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

60.000 €
70.000 €
160 € / mp

Manolache Pallady A2

Cățelu

375 mp
f.s. 32 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

1.088.000 €
1,700.00 € / mp

Teren agricol 64 ha comasat| Deschidere 800 m l ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

640 mp teren
f.s. 1 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.258.000 €
50 € / mp

Teren intravilan deschidere Centura Est

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

25.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.000 €
30 € / mp

Inchiriez sau vand Teren Manolache Glina Caminu ...

Manolache

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
4

260.000 €
262.500 €
104 € / mp

Comuna Manolache Langa Centura Bucuresti gaz cu ...

Manolache

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

94 €
0.11 € / mp

Teren 410 mp, 2 parcele 820 mp

Manolache

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

2.958.000 €
170 € / mp

Teren Centura Bucuresti 17400 Mp, Deschidere 22 ...

Manolache

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

400.000 €
50 € / mp

Terem 8000 mp Comuna Manolache ilfov

Manolache

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

849.900 €
1,416.50 € / mp

Teren intravilan de 10000 mp, în Manolache

Manolache

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

1.464.100 €
1.210.000 €
732.05 € / mp

2000 mp | Langa Hala Laminor | Metrou Republica ...

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

459 m (6 min)

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

966.042 €
798.382 €
614.92 € / mp

Teren Dublă Deschidere 1571 mp

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

0 €

Teren Dubla Deschidere 1571 mp

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

743 m

f.s. 80 m
Agenție

2 luni în urmă
2

659.820 €

Teren Dubla Deschidere 1571 mp

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

743 m

f.s. 80 m
Agenție

3 luni în urmă
4

449.901 €
97.30 € / mp

Teren Cernica - Oxigenului - 4.624 mp

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

4.624 mp
4.624 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

420 €
0.27 € / mp

Teren Dubla Deschidere 1571 mp

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

265.500 €
50 € / mp

Teren Intravilan 5.303 mp .Dezvoltare Logistica ...

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

5.310 mp
5.310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

2.199.900 €
119.96 € / mp

Teren Industrial cu PUD in curs de aprobare | O ...

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

18.338 mp
18.338 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,199,900 € și 2.199.990 €
Agenție

10 luni în urmă
3

325.400 €
462.22 € / mp

1 Decembrie, Ozana, Drumul Gura Fagetului

Ozana, Sector 3

La ~5km distanță

912 m

704 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

98.500 €
492.50 € / mp

Teren cu Casa demolabila Gaz Curent Canalizare ...

Ozana, Sector 3

La ~5km distanță

200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

178.800 €
400 € / mp

Teren intravilan sector 3 zona Theodor Pallady ...

Ozana, Sector 3

La ~5km distanță

447 mp teren

Terenuri de vânzare în Cățelu, Județul Ilfov

Cățelu, situat în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de o conectivitate bună cu capitala, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 429.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, indicând o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 1000 m², oferind oportunități ample pentru construcții.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 125 euro, cu valori variind de la 25 euro/m² până la 330 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Cățelu reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri cu potențial de dezvoltare, având în vedere prețurile competitive și dimensiunile generoase. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Cățelu? Verifică acum terenurile disponibile!