Catelu- Autostrada A2, teren 13450mp

672.500 €
50 € / mp

Căţelu, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
13.450 mp

Descriere teren

Sedmag Real Estate va propune spre vanzare, teren in suprafata de 13450mp, deschidere 30m, in apropiere de intersectia A2 cu Drumul Intre Tarlale, langa Arabesque, Logicor Bucharest III Pallady, MKS Instruments Romania, Arrow International, ideal pentru productie, depozitare. Cadastru, intabulare.Pret 50Euro/mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 689336
Suprafață teren: 13.450 mp
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 10685 mp, în Tunari
737.265 €
Județul Ilfov, Tunari
10.685 mp teren
Teren de 4832 mp, în Cățelu
650.000 €
Județul Ilfov, Cățelu
4.832 mp teren
Teren de 8482 mp, în Central
636.150 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
8.482 mp teren
Teren de 6962 mp, în Cernica
640.000 €
Județul Ilfov, Cernica
6.962 mp teren
Teren intravilan de 9395 mp, în Balotești
630.000 €
Județul Ilfov, Balotești
9.395 mp teren
Teren de 9000 mp, în Ștefăneștii de Jos
711.000 €
Județul Ilfov, Ștefăneștii de Jos
9.000 mp teren
Teren de 10080 mp, în Vidra
705.600 €
Județul Ilfov, Vidra
10.080 mp teren
Teren de 26000 mp, în Central
702.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
26.000 mp teren
Teren intravilan de 12169 mp, în Tunari
669.295 €
Județul Ilfov, Tunari
12.169 mp teren