Proprietăți unice: 183
Proprietari: 183
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

38 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
59.19 € / mp

Teren intravilan cu proiect ?i avize valabile | ...

Lețcani

1.267 mp
1.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.500 €
67 € / mp

Teren Intravilan cu Vedere Panoramica in Fundac ...

Bucium, Iași

500 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

12.464 €
19 € / mp

Teren intravilan Chicerea - Tomesti - 656 mp + ...

Tomești

656 mp
656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20.000 €
27.03 € / mp

Teren Chicerea 740 mp, langa ?coala

Tomești

740 mp
740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren intravilan central, Dobrovat 2377mp - pos ...

Dobrovăț

2.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

31.000 €
34.44 € / mp

Teren intravilan Cuza-voda-Popricani 900mp

Cuza Vodă (Popricani)

900 mp teren
f.s. 509 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

140.000 €

Teren Rediu-lac cu autorizatie construire P+2, ...

Păcurari, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

140.400 €
117 € / mp

1.200 m/2 teren vedere la Lacul Rediu, sos Vale ...

Rediu

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110 €
385.000 €
0.03 € / mp

110 EURO/MP Teren de vanzare aprox. 3500MP Hanu ...

Exterior Vest, Iași

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
58.35 € / mp

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Bârnova

2.382 mp
2.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
13.89 € / mp

Parcela teren Miroslava - Vorove?ti- toate util ...

Miroslava

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

117.990 €
45 € / mp

Teren Vorovesti - 2622mp intravilan

Miroslava

2.622 mp
2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

84.000 €
120 € / mp

Teren 700 mp, Miroslava, ideal pentru duplex

Miroslava

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.906 €
34.49 € / mp

Teren 2056mp cu 3 construc?ii(casa + anexe) 361 ...

Lețcani

2.056 mp
2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
100 € / mp

Teren

Miroslava

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

81.000 €
81 € / mp

Teren de vanzare in Bucium, 1000mp, acces asfal ...

Bucium, Iași

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

58.000 €
52.500 €
77.33 € / mp

Teren intravilan 750mp Hlincea Manta Rosie

Exterior Vest, Iași

750 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100 €
0.22 € / mp

Rate/Vand teren str Visani

Vișan

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

77.580 €
45 € / mp

Teren intravilan 1724mp

Popricani

1.724 mp
1.724 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

188.630 €

Teren INTRAVILAN, Copou, Viticultori, Ia?i 1451 ...

Copou, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

105.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Chicerea 3000mp

Chicerea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

49.000 €
69.21 € / mp

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

708 mp
708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

48.314 €
49 € / mp

Teren intravilan Bd. Rosetti / Vanatori municip ...

Podul de Fier, Iași

986 mp
986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

129.500 €
148.000 €
140 € / mp

Vand teren Cimitirul Evreiesc

Exterior Vest, Iași

925 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

125 €
0.09 € / mp

Teren, 1 426 m2,

Miroslava

1.426 mp
1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

10.400 €
26 € / mp

Teren 500mp intravilan Chiperesti, Tomesti 10.4 ...

Tomești, Iași

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare, persoana fizica, 600mp Aronea ...

Central, Iași

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

53.000 €
88.93 € / mp

596 mp, teren intravilan Sorogari, Aroneanu

Șorogari

596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

82.500 €
15 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 5.500mp , situ ...

Bârnova

5.500 mp
5.500 mp teren