Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

49.410 €
90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Horpaz – oportun ...

Horpaz

549 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

47.000 €
62.25 € / mp

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

755 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

34.500 €
61.61 € / mp

Teren 560 mp, str Scolii Horpaz Iasi

Horpaz

560 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

299.000 €
59.88 € / mp

Teren 5000 mp, canalizare, plan, Horpaz, Mirosl ...

Horpaz

4.993 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

110.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN, TOATE UTILITATILE, DESCHIDERE ...

Horpaz

1.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
4

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRAVILAN , 500 MP , LUNCA CETATUII-CART ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

12.900 €
25.80 € / mp

Teren 500 mp, pentru construire casa

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 12,900 € și 15.900 €
Agenție

2 luni în urmă
5

53.000 €
53 € / mp

Teren intravilan 1.000mp, Lunca Cetatuii

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
2

12.500 €
25 € / mp

Ultimile parcele , Lunca Cetatuii , Ciurea

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
300 € / mp

Teren intravilan, CUG - Iasi, 1.500mp

Cug, Iași

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

340.000 €
294.88 € / mp

Teren 1153mp PUZ Aprobat - vedere deosebita cat ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

829.000 €
250.08 € / mp

Teren Intravilan 3300 mp Tudor Neculai - CUG, U ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

3.315 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

71.000 €
129.09 € / mp

Teren Valea Adanca intravilan Cod oferta 160954

Cug, Iași

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 16 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

693.000 €
210 € / mp

Teren Intravilan Iasi - la Sos Nicolina (CUG)

Cug, Iași

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

100.000 €
162.60 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE: Teren pentru constr ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

105.000 €
150 € / mp

C.U.G. , loturi de 700/730/770 mp ,Mega image C ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 115.500 €
Agenție

2 luni în urmă
3

71.000 €
129.09 € / mp

Teren intravila Valea Adanca Cod:160954

Cug, Iași

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

39.675 €
115 € / mp

De vanzare teren cu autorizatie de constructie ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

345 mp teren
f.s. 16 m
Pășune
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,675 € și 45.070 €
Agenție

2 luni în urmă
9

199.500 €
181.36 € / mp

TEREN 1100mp in IASI cu AUTORIZATIE CASA P+1E, ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

757.200 €
80 € / mp

Teren si constructii de la 1000mp la 9465mp, Fo ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

9.465 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

70.000 €
140 € / mp

Teren intravilan Valea Adanca la 200 m de Mega ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

71.000 €
129.09 € / mp

Teren intravilan Valea Adanca-str Pandurilor Co ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

4.099.480 €
3.388.000 €
327.96 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufl ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

720.000 €
120 € / mp

DE VANZARE Teren pentru 4 HALE INDUSTRIALE 6.00 ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

757.200 €
80 € / mp

Teren si constructii de la 1000mp la 9465mp, Fo ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

9.465 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

360.000 €
120 € / mp

Teren pentru 2 HALE INDUSTRIALE 3.000 mp Zona F ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

105.000 €
147.47 € / mp

Teren 712/ 1422 mp, plan, Iasi Tudor Neculai, ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

296.000 €
299.90 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 987mp, deschidere ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

987 mp
987 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

199.500 €
199.50 € / mp

Teren 1000 mp cu autorizatie de constructie, Al ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

938.925 €
325 € / mp

Teren pentru dezvoltare zona Tudor Neculai - po ...

Aleea Tudor Neculai, Iași

La ~5km distanță

2.889 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Horpaz, Județul Iași

Horpaz, o localitate din Județul Iași, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă se remarcă printr-un mediu rural liniștit, ideal pentru cei care caută să se retragă din agitația orașului. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Horpaz, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 93.000 euro, cu oferte ce încep de la 110.000 euro și ajung până la 299.000 euro pentru terenurile din zonele mai căutate.
  • Accesibilitate: Horpaz este considerată o zonă accesibilă, cu prețuri sub media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile terenurilor, prețul pe metru pătrat variază între 51 și 120 euro, ceea ce sugerează o diversitate în oferta de terenuri.
  • Disponibilitate: Terenurile din Horpaz rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Horpaz reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, beneficiind de prețuri accesibile și un mediu natural plăcut. Ești gata să explorezi oportunitățile din Horpaz? Verifică acum ofertele disponibile!