Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

80.000 €
9.88 € / mp

Teren Primarie Dumesti, 8100 mp, front 13 ml,

Dumești

8.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

92.900 €
18.58 € / mp

Teren de vanzare Dumesti

Dumești

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

40.000 €
17.75 € / mp

Teren de vanzare

Dumești

2.253 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

205.000 €
13.67 € / mp

Intre Letcani si Podu Iloaiei , deschidre la Eu ...

Dumești

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
29.98 € / mp

teren intravilan Dumesti sat Banu la asfalt

Dumești

834 mp
834 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

25.000 €
2.50 € / mp

Teren extravilan localitatea Dumesti jud Iasi, ...

Dumești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
9.88 € / mp

Comision 0% - Teren Primarie Dumesti, 8100 mp, ...

Dumești

8.100 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

4 luni în urmă
2

2.700.000 €
90 € / mp

Teren intravilan 45.000 mp cu PUZ, parcelare, d ...

Dumești

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

285.000 €
59.38 € / mp

Teren 4800 mp , industrial Letcani, cu acces in ...

Dumești

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

129.500 €
8.63 € / mp

Teren de vanzare 1,5 ha, oportunitate de invest ...

Dumești

15.000 mp
15.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

3.500 €
6.76 € / mp

Ultimul lot Dume?ti Hoise?ti, intravilan (12 km ...

Hoisești

La ~5km distanță

518 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

3.150.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare, suprafata 9H, zona Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

731.880 €
30 € / mp

Vindem teren cu deschidere la E 583. Comision Z ...

Lețcani

La ~5km distanță

24.396 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Teren Le?cani

Lețcani

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
8

1.200.000 €
40 € / mp

PROPRIETAR -Teren Letcani - vis-à-vis de S ...

Lețcani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

1.375.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare, suprafata 2.5H, zona Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

80.000 €
17.91 € / mp

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Lețcani

La ~5km distanță

4.467 mp
4.467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
59.19 € / mp

Teren intravilan cu proiect ?i avize valabile | ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.267 mp
1.267 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

85.440 €
48 € / mp

Teren intravilan 1780, zona Metro-Reprezentanta ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.780 mp
1.780 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

414.900 €
15 € / mp

Teren de 27660 mp in Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

27.660 mp teren
f.s. 240 m
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
10

25.000 €
52.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Letcani - Bogono ...

Lețcani

La ~5km distanță

478 mp
478 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

57.000 €
59.800 €
45.93 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Letcani - Bogono ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.241 mp
1.241 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 57,000 € și 59.800 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

100.000 €
20 € / mp

Persoana fizica, 5000mp, Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

400.000 €
80 € / mp

Teren intravilan industrial, 5000 mp, zona Metr ...

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

42.500 €
54.35 € / mp

teren intravila pentru hala

Lețcani

La ~5km distanță

782 mp
782 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare in sat Breazu, com Rediu, jud ...

Lețcani

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

200.000 €
7.14 € / mp

Teren 2,8 ha, langa Autostrada, utilitati aproa ...

Lețcani

La ~5km distanță

28.000 mp
28.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

108.000 €
30 € / mp

Teren 3600 mp, la DE 85, iesire Letcani, utilit ...

Lețcani

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

414.900 €
15 € / mp

Teren de 27660 mp in Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

27.660 mp
27.660 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

120.000 €
12.90 € / mp

Teren 9300 mp Letcani intravilan industrial

Lețcani

La ~5km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren