Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

4 €
0 € / mp

4 parcele Teren extravilan in Bogonos Iasi

Bogonos

15.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

11.000 €
1.47 € / mp

Vand teren Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 8,500 € și 11.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.906 €
34.49 € / mp

Teren 2056mp cu 3 construc?ii(casa + anexe) 361 ...

Lețcani

La ~5km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

100.000 €
20 € / mp

Persoana fizica, 5000mp, Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
59.19 € / mp

Teren intravilan cu proiect ?i avize valabile | ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.267 mp
1.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

40.000 €
22.22 € / mp

Teren Comuna Letcani 1800mp

Lețcani

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Teren Le?cani

Lețcani

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

518.035 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Valea Lupului, I ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

14.801 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
104 € / mp

Vand teren in zona Rediu Valea Lupului platou B ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

91.520 €
105.600 €
130 € / mp

Teren 704 mp Breazu – asfalt + utilități – priv ...

Breazu

La ~5km distanță

704 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Breazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

91.520 €
130 € / mp

Teren 704mp Breazu asfalt utilita?i priveli?te ...

Rediu

La ~5km distanță

704 mp
704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

49.000 €
69.21 € / mp

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

La ~5km distanță

708 mp
708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

98.000 €
74.92 € / mp

Teren intravilan 1308 mp Rediu | 9 min Copou / ...

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp
1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

140.400 €
117 € / mp

1.200 m/2 teren vedere la Lacul Rediu, sos Vale ...

Rediu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

50.220 €
62 € / mp

Teren 810 mp Rediu str. 1 Decembrie

Rediu

La ~5km distanță

810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

17.842 €
22 € / mp

Vand 811 mp Teren Intravilan Tautesti

Rediu

La ~5km distanță

811 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

140.000 €

Teren Rediu-lac cu autorizatie construire P+2, ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60 €
0.03 € / mp

Teren intravilan Rediu

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

1.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

224.100 €
450 € / mp

Teren de vânzare zona Păcurari

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

498 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

40.000 €
17.75 € / mp

Teren de vanzare

Dumești

La ~5km distanță

2.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
69 € / mp

Teren intravilan Vorovești, Miroslava

Vorovești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

95.000 €
91.35 € / mp

Teren intravilan Valea Ursului

Valea Ursului

La ~10km distanță

1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60.000 €
133.33 € / mp

De vanzare teren cu casa batraneasca

Cârlig

La ~10km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

79.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan Miroslava, ferma pomicola Lili ...

Miroslava

La ~10km distanță

17.356 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
100 € / mp

Teren

Miroslava

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

117.990 €
45 € / mp

Teren Vorovesti - 2622mp intravilan

Miroslava

La ~10km distanță

2.622 mp
2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
13.89 € / mp

Parcela teren Miroslava - Vorove?ti- toate util ...

Miroslava

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren