Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Groș

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17.000 €
17 € / mp

Parcela de construcții intravilan, 1000mp în Hu ...

Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Hunedoara

Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

14.250 €
30 € / mp

Loc de casa in Hunedoara, 3 parcele de teren in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

475 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

65.000 €
185.71 € / mp

Teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

43.680 €
30 € / mp

Loc de casa in Hunedoara, 3 parcele de teren in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.456 mp
1.456 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.543 €
1.20 € / mp

16286 m2 pasuni la 1.2 euro/m2 in Runcu Mare Hu ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

16.286 mp
16.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

65.000 €
185.71 € / mp

Teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

350 mp
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

24.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan 600 m2 in Hunedoara langa ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.600 €
1.29 € / mp

9600 euro Teren cu drum de acces pietruit

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

7.454 mp
7.454 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

37.000 €
77.08 € / mp

Vand teren 480 mp in zona Ciuperca Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

480 mp
480 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.000 €
1.62 € / mp

9000 euro negociabil teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

5.541 mp
5.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

33 €
33 € / mp

Teren intravilan 3000mp utilita?i,proiect aprob ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

17.992 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare -faneata

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

7.197 mp
7.197 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

36.336 €
3.30 € / mp

PRET NOU! Teren (padure) intabulat – 11.011 mp ...

Nord-Vest, Hunedoara

La ~5km distanță

11.011 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

10.000 €
13.70 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Lacul Cinciș

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

730 mp teren
f.s. 15 m
Pădure
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
12.82 € / mp

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.340 mp
2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

Vand teren extravilan, cu posibilitatea de parc ...

Hunedoara

La ~5km distanță

8.220 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

18.000 €
23.35 € / mp

Teren intravilan, in orasul Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

771 mp
771 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

60.060 €
35 € / mp

Teren intravilan 1716 mp

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.716 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.000 €

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan - 14.387mp - Valea Seaca - Hun ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

14.387 mp
14.387 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

430.710 €
15.18 € / mp

3 parcele de Teren 28.381 mp in Loc. Hunedoara, ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

28.381 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

12.500 €
25 € / mp

Teren intravilan cu suprafete cuprinse intre 5 ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

380.000 €
950 € / mp

Teren investitii Hunedoara/ jud. Hunedoara

Ultracentral, Hunedoara

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
25 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp in Loc. Hunedoara, Ju ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

4.000 mp teren