Ieri
10
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 2025 mp, în Central
175.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
86.42 €
/ mp
Hunedoara, Judeţul Hunedoara
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan cu suprafa?a de 2025 mp categoria cur?i,construc?ii situat pe bdul Rusca,cu toate utilita?ile.Fs 86m.certificat urbanism P+7 . ID anun? : 1700421379
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1652273
Suprafață teren:
2.025 mp
- Terenuri de vânzare în Hațeg
- Terenuri de vânzare în Teliucu Inferior
- Terenuri de vânzare în Brănișca
- Terenuri de vânzare în Călan
- Terenuri de vânzare în Vulcan