Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
4

8.800 €
12.57 € / mp

Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate ...

Dobra

700 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

19.800 €
6 € / mp

Vind teren in BUCOVA? 1 HECTAR SI TEREN LA MUNT ...

Dobra

3.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
5

50.036 €
2.70 € / mp

Teren extravilan in total 18.532 mp in Sat Gura ...

Gurasada

La ~5km distanță

18.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare intravilan Gurasada

Gurasada

La ~5km distanță

4.800 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,000 € și 29.000 €
Agenție

1 lună în urmă
9

60.000 €
10 € / mp

Teren intravilan generos.

Gurasada

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Gurasada

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

121.190 €
5 € / mp

O parcela de Teren extravilan 24.238 mp in Sat. ...

Roșcani

La ~5km distanță

24.238 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

8.800 €
12.57 € / mp

Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate ...

Roșcani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

12.000 €
4.25 € / mp

Teren extravilan-Loc. Roscani, comuna Dobra, ju ...

Roșcani

La ~5km distanță

2.825 mp
2.825 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Ilia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
0.01 € / mp

Ilia PUZ construirii de locuinte aprobat

Ilia

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
9

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan cu nr.de casa.

Ilia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

177.000 €
8.22 € / mp

Teren intravilan Ilia, jud. Hunedoara

Ilia

La ~5km distanță

21.536 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

35.000 €
4.73 € / mp

Vand teren in sat Tatarasti/ HD

Burjuc

La ~5km distanță

7.392 mp
7.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

33.300 €
15.01 € / mp

Teren intravilan, loc de casa ?i gradina 2219mp

Lăpugiu de Jos

La ~5km distanță

2.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.000 €
0.26 € / mp

Vand teren intravilan sat Bradatel(comuna Zam), ...

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare !

Ohaba

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

6 ore în urmă

16.800 €
6 € / mp

Vind loc de casa-gradina

Bretea Mureșană

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.960 €
18 € / mp

Teren intravilan

Leșnic

La ~15km distanță

720 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

14.000 €
4.83 € / mp

Teren intravilan - Zam | 2.896 mp | Zona linist ...

Zam

La ~15km distanță

2.896 mp
2.896 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

5.999 €
4.29 € / mp

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~15km distanță

1.400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

15.400 €

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Brănișca

La ~15km distanță

f.s. 26 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

70.000 €

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Brănișca

La ~15km distanță

f.s. 125 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Brănișca

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.999 €
4.29 € / mp

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Brănișca

La ~15km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
f.s. 125 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Brănișca

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
4

4.500 €
2.37 € / mp

vand teren extravilan pre?ul este u?or negociab ...

Almaș-Săliște

La ~15km distanță

1.900 mp teren