Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 ore în urmă

16.800 €
6 € / mp

Vind loc de casa-gradina

Bretea Mureșană

2.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.960 €
18 € / mp

Teren intravilan

Leșnic

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
0.01 € / mp

Ilia PUZ construirii de locuinte aprobat

Ilia

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Ilia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan cu nr.de casa.

Ilia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

177.000 €
8.22 € / mp

Teren intravilan Ilia, jud. Hunedoara

Ilia

La ~5km distanță

21.536 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

5.999 €
4.29 € / mp

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

15.400 €

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Brănișca

La ~5km distanță

f.s. 26 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

70.000 €

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Brănișca

La ~5km distanță

f.s. 125 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Brănișca

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.999 €
4.29 € / mp

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Brănișca

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
f.s. 125 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Brănișca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare !

Ohaba

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

La ~5km distanță

2.962 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan, zona Vetel

Vețel

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €

Teren intravilan, in Vetel, loc de casa, schimb ...

Vețel

La ~10km distanță

f.s. 15 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 30,000 € și 31.500 €
Agenție

1 lună în urmă
8

5.000 €
3.54 € / mp

1.413mp extravilan Valea Ve?elului zona retrasa

Vețel

La ~10km distanță

1.413 mp
1.413 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

35.000 €
5.83 € / mp

Teren de construc?ie 6000mp, acces pavat

Vețel

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

28.000 €
70 € / mp

Vand proprietate in loc Ve?el jud Hunedoara

Vețel

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

25.000 €
12.50 € / mp

Propietar vand teren intravilan pt casa, sera, ...

Vețel

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

0 €

Parcele de teren intravilan (de 1031mp si de 10 ...

Vețel

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri

31.000 €
2.92 € / mp

Vand teren in satul Furcsoara, Comuna Branisca, ...

Furcșoara

La ~10km distanță

10.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

50.036 €
2.70 € / mp

Teren extravilan in total 18.532 mp in Sat Gura ...

Gurasada

La ~10km distanță

18.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare intravilan Gurasada

Gurasada

La ~10km distanță

4.800 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,000 € și 29.000 €
Agenție

1 lună în urmă
9

60.000 €
10 € / mp

Teren intravilan generos.

Gurasada

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Gurasada

La ~10km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

96.636 €
12 € / mp

Teren extravilan 8.053 mp (cu iesire la Raul Mu ...

Mintia

La ~10km distanță

8.053 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
1

265.860 €
20 € / mp

Proprietar Mintia Vetel, platforma betonata, 1 ...

Mintia

La ~10km distanță

13.293 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

29.999 €
20.46 € / mp

Teren intravilan, 1466mp in comuna Bejan

Bejan

La ~10km distanță

1.466 mp teren
f.s. 60 m