Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

37.500 €
5 € / mp

Vanzare teren intravilan Gostinari

Gostinari

7.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

59.080 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Falaștoaca

La ~5km distanță

2.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

9.999 €
4.00 € / mp

Vand 2500 mp, INTRAVILAN Ghimpati, 9999Euro

Ghimpați

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10.000 €
8.59 € / mp

Proprietar

Ghimpați

La ~5km distanță

1.164 mp
1.164 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

945.000 €
1.50 € / mp

Teren de 63 ha de vânzare

Ghimpați

La ~5km distanță

630.000 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

288.151 €
1.80 € / mp

Teren Extravilan GIURGIU 16 Ha (la 50km de Bucu ...

Ghimpați

La ~5km distanță

160.084 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
8.58 € / mp

Proprietar

Ghimpați

La ~5km distanță

1.165 mp
1.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

16.000 €
8 € / mp

Teren 2000 mp intravilan

Ghimpați

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

4.000 €
9.52 € / mp

Vand teren

Ghimpați

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12.000 €
2.07 € / mp

Schitu, Giurgiu

Ghimpați

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

34.000 €
20 € / mp

Teren 25 km de Bucuresti,Comana,Falastoaca

Grădiștea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
18.55 € / mp

Teren Comana Budeni

Comana

La ~5km distanță

1.132 mp
1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

75.000 €
18.06 € / mp

Teren de vanzare 4153 mp, acces asfaltat

Comana

La ~5km distanță

4.153 mp
4.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

39.999 €
38.61 € / mp

Vand 2 terenuri alaturate Dobreni jud GR - 11 k ...

Dobreni

La ~10km distanță

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.900 €
18.17 € / mp

Particular teren Dobreni

Dobreni

La ~10km distanță

600 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.500 €
21.000 €
50.27 € / mp

Teren de vanzare Berceni, Dobreni

Dobreni

La ~10km distanță

368 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
18.55 € / mp

Teren Comana Budeni

Budeni

La ~10km distanță

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

La ~10km distanță

526 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

0 €

Teren agricol Prundu, jude?ul Giurgiu

Prundu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

37.905 €
3 € / mp

Teren de vanzare 12633mp

Vidra

La ~10km distanță

12.633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.222 €
90.49 € / mp

Vand loturi de teren intravilan

Vidra

La ~10km distanță

334 mp
334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

80.200 €
129.98 € / mp

Teren Vidra lac Berceni, 617mp la ?osea, ie?ire ...

Vidra

La ~10km distanță

617 mp
617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
43.05 € / mp

Teren Intravilan 511 mp

Vidra

La ~10km distanță

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

750.000 €
150 € / mp

Teren intravilan comuna Vidra Calea Bucure?ti

Vidra

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
27.52 € / mp

Vand Teren construibil + Arabil Sintesti Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

1.635 mp
1.635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
81.43 € / mp

Loturi teren Vidra-acces din Bulevard! 307mp

Vidra

La ~10km distanță

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12.300 €
35.45 € / mp

Vand teren 347 mp in zona Berceni Vidra (Mega P ...

Vidra

La ~10km distanță

347 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

79.000 €

Teren 5.040mp Berceni - Vidra

Vidra

La ~10km distanță

f.s. 10 m