Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.500 €
21.000 €
50.27 € / mp

Teren de vanzare Berceni, Dobreni

Dobreni

368 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

39.999 €
38.61 € / mp

Vand 2 terenuri alaturate Dobreni jud GR - 11 k ...

Dobreni

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.900 €
18.17 € / mp

Particular teren Dobreni

Dobreni

600 mp teren
f.s. 21 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
7

40.000 €
40.82 € / mp

Vand teren intravilan

Vărăști

La ~5km distanță

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

37.905 €
3 € / mp

Teren de vanzare 12633mp

Vidra

La ~5km distanță

12.633 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

12.300 €
35.45 € / mp

Vand teren 347 mp in zona Berceni Vidra (Mega P ...

Vidra

La ~5km distanță

347 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.222 €
90.49 € / mp

Vand loturi de teren intravilan

Vidra

La ~5km distanță

334 mp
334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

80.200 €
129.98 € / mp

Teren Vidra lac Berceni, 617mp la ?osea, ie?ire ...

Vidra

La ~5km distanță

617 mp
617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
27.52 € / mp

Vand Teren construibil + Arabil Sintesti Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

1.635 mp
1.635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

750.000 €
150 € / mp

Teren intravilan comuna Vidra Calea Bucure?ti

Vidra

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
43.05 € / mp

Teren Intravilan 511 mp

Vidra

La ~5km distanță

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

20.500 €
38.68 € / mp

Teren 530 mp in localitatea Cretesti, Vidra Ilf ...

Vidra

La ~5km distanță

530 mp
530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
7

30 €
0 € / mp

Proprietar, vand loturi teren: 5026mp si 6888mp ...

Vidra

La ~5km distanță

11.914 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

100.000 €
75.87 € / mp

Teren intravilan de 1318 mp, în Vidra

Vidra

La ~5km distanță

1.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

100.000 €
20.56 € / mp

Teren extravilan de 4864 mp, în Vidra

Vidra

La ~5km distanță

4.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

763.000 €
79.94 € / mp

Teren intravilan vis a vis de Cartierul MegaPar ...

Vidra

La ~5km distanță

9.545 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

45.000 €
176.47 € / mp

Proprietar,vand teren intravilan,255mp

Vidra

La ~5km distanță

255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

37.899 €
3 € / mp

Proprietar teren de vanzare

Vidra

La ~5km distanță

12.633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
81.43 € / mp

Loturi teren Vidra-acces din Bulevard! 307mp

Vidra

La ~5km distanță

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

693.500 €
73 € / mp

Teren Intravilan Sector 4 Berceni langa DR9

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

625.000 €
125 € / mp

Teren intravilan sector 4 langa The Grand Krist ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.114.980 €
220 € / mp

Teren de Vanzare Dealul Alunis 37-49 Berceni - ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

14.159 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

789.632 €
62 € / mp

PROPRIETAR vand teren - sect 4 - METRO BERCENI ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

12.736 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
7.59 € / mp

Teren Comuna Berceni

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

4.611 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
45.73 € / mp

Teren vanzare intravilan

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

328 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
287.08 € / mp

Brancoveanu, Strada Boltei, teren intravilan cu ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.660.000 €
100 € / mp

Sector 4 Bucuresti

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

16.600 mp
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

221.250 €
250 € / mp

Teren Postalionului,39,sect 4,Berceni, Propriet ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

885 mp
885 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Dobreni, Județul Giurgiu

Dobreni, situat în Județul Giurgiu, oferă oportunități excelente pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă este accesibilă și ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte care încep de la 20.500 euro, ceea ce face zona foarte accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 75% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 39 euro, cu valori variind între 28 euro/m² și 52 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 33 de zile, indicând o piață activă.

Dobreni reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile și cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește-ți terenul ideal!