Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25.000 €
33.29 € / mp

De Vanzare teren intravilan!!!

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

14.000 €
16.200 €
0.86 € / mp

Teren arabil de vanzare Schela, Galati 16.200 m ...

Schela

La ~5km distanță

16.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.000 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan 2000 mp Sat Negrea, ...

Schela

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
0.39 € / mp

Vand livada de nuci 5ha

Slobozia Conachi

La ~10km distanță

49.178 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
26.48 € / mp

Teren de vanzare intravilan Odaia Manolache 812 ...

Odaia Manolache

La ~10km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18.500 €
31.90 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Odaia Man ...

Odaia Manolache

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

21.000 €
7 € / mp

Teren intravilan Vasile Alexandru 3000 mp

Vasile Alecsandri

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

30.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Independența

La ~10km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
50 € / mp

Teren, 700 m2,

Braniștea

La ~10km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

45.000 €
11.46 € / mp

Teren Branistea cu suprafata de 3926 mp deschid ...

Braniștea

La ~10km distanță

3.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12.000 €
5 € / mp

Teren

Braniștea

La ~10km distanță

2.400 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Piscu

Piscu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren-750 mp/ intravilan- Com.Vanatori, to ...

Vânători

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

21.500 €
26.88 € / mp

Teren de vanzare

Vânători

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

27.900 €
31 € / mp

Teren de vanzare Sat Costi, Zona Casa cu bunici

Costi

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
60 € / mp

Vand teren intravilan 1.000 mp(doua loturi de 5 ...

Costi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

22 €
0.04 € / mp

Vand vatra de casa

Costi

La ~10km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

85.000 €
21.25 € / mp

Vand teren Pechea, Galati

Pechea

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

29.000 €
30.72 € / mp

Vand teren pentru casa 950 mp

Pechea

La ~10km distanță

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

238.260 €
1.10 € / mp

21,66 Ha Teren Compact – Pechea (Galați) – Pote ...

Pechea

La ~10km distanță

216.600 mp teren
f.s. 310 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

32.000 €
65.31 € / mp

Vand teren Serbestii vechi

Șerbeștii Vechi

La ~15km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.500 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Tulucești

La ~15km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

10.000 €
1.09 € / mp

Teren agricol de 9200 mp la DN24D

Tulucești

La ~15km distanță

9.200 mp
9.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.600 €
34 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU O GEOMETRIE IDEALA PENTRU ...

Tulucești

La ~15km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €
120.000 €
25 € / mp

Vand teren in Sendreni Judetul Galati

Șendreni

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

1.914.000 €
29 € / mp

TEREN INDUSTRIAL/LOGISTIC SENDRENI - GALATI 66. ...

Șendreni

La ~15km distanță

66.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

124.000 €
126.000 €
310 € / mp

Teren 400mp-Str.Brailei 146,langa Kaufland Ulti ...

Ultimul leu, Galați

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

118.000 €
124.000 €
295 € / mp

Teren 400mp-Str.Brailei 146,langa Kaufland Ulti ...

Ultimul leu, Galați

La ~15km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

70.000 €
28 € / mp

Teren intravilan

Central, Galați

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

135.000 €
428.57 € / mp

Hala cu teren - Centura Galati

Exterior Vest, Galați

La ~15km distanță

315 mp teren