Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500.000 €
750,000.00 € / mp

Fermă agricolă în județul Dolj

Gogoșu

2,6 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Cernat

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
22 € / mp

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Secu

La ~10km distanță

900 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
1

45.000 €
0.75 € / mp

6 hectare de teren agricol la Brabova in judetu ...

Brabova

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000.000 €
0.33 € / mp

Vand teren agricol

Argetoaia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000.000 €
0.33 € / mp

Vand teren agricol

Argetoaia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28 km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28 km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

37.500 €
0.75 € / mp

5 ha teren agricol la Plesoi judetul Dolj

Pleșoi

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

46.500 €
0.75 € / mp

6,2 ha teren agricol la Plesoi judetul Dolj

Pleșoi

La ~15km distanță

62.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

56.640 €
0.59 € / mp

9,6 ha teren agricol la Bralostita judetul Dolj

Braloștița

La ~15km distanță

96.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

0 €

Teren agricol 3000mp

Bâlta

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

0 €

Teren agricol 3000mp

Bâlta

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

32.000 €
10.18 € / mp

Teren intravilan Filiasi Dolj

Filiași

La ~20km distanță

3.144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
25 € / mp

Teren Casa racarii de sus

Răcarii de Sus

La ~20km distanță

4 camere
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

23.500 €
30.000 €
28.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Predesti, ...

Predești

La ~20km distanță

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Țânțăreni

Țânțăreni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36.000 €
19.85 € / mp

Teren casa

Brădești

La ~20km distanță

1.814 mp
1.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

55.000 €
23.91 € / mp

Teren de construit cu utilita?i, aproape de ora ...

Brădești

La ~20km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

24.000 €
24.64 € / mp

Vand Teren Intravilan Varvorul de jos

Dobromira

La ~25km distanță

974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Obedin

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
0 € / mp

Teren intravilan deschidere la DE 70- Isalnita- ...

Bogea

La ~25km distanță

7.500 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.800.000 €
49 € / mp

Teren intravilan 200.000mp -PUZ + PUG Craiova/A ...

Almăj

La ~25km distanță

200.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breast ...

Breasta

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

190.000 €
50 € / mp

Isalnita

Ișalnița

La ~30km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
22.73 € / mp

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~30km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

80.000 €
20 € / mp

Vand teren amenajat parcare Camioane

Ișalnița

La ~30km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.500 €
2.81 € / mp

Teren intravilan/extravilan 12264mp

Central, Turceni

La ~30km distanță

12.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
0.04 € / mp

Oferta! Vand teren intravilan Leamna de Jos 118 ...

Leamna de Jos

La ~30km distanță

1.186 mp teren