Teren intravilan de vanzare in comuna Predesti, Dolj

23.500 €
28.21 € / mp

Predeşti, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
833 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan, situat in comuna Predesti, judetul Dolj, la doar 15 km de Craiova. Proprietatea este amplasata pe strada din spatele Primariei Predesti, intr-o zona linistita si aproape de centru. In apropiere se afla magazin Profi, dispensarul si alte puncte de interes. Suprafata:833 mp Utilitati: Apa pe proprietate Canalizare, curent electric la marginea proprietatii Terenul este ideal pentru constructie casa, sau casa de vacanta, avand acces facil la drum si la toate utilitatile. 07******37 Locatie: comuna Predesti, Dolj 15 km de Craiova Telefon / Contact: .NOUA.CINCI.TREI.SAPTE
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1377960
Suprafață teren: 833 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 36000 mp, în Coțofenii din Față
21.240 €
Județul Dolj, Coțofenii din Față
36.000 mp teren
Teren extravilan de 32000 mp, în Murgași
24.000 €
Județul Dolj, Murgași
32.000 mp teren
Teren extravilan de 42000 mp, în Dobrotești
24.780 €
Județul Dolj, Dobrotești
42.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Brazda lui Novac
22.000 €
Craiova, Brazda lui Novac
500 mp teren
Teren de 3800 mp, în Mischii
22.000 €
Județul Dolj, Mischii
3.800 mp teren
Teren de 10000 mp, în Maglavit
24.700 €
Județul Dolj, Maglavit
10.000 mp teren
Teren în Central
22.500 €
Craiova, Central
Teren de 372 mp, în Malu Mare
22.320 €
Județul Dolj, Malu Mare
372 mp teren
Teren de 450 mp, în Central
22.500 €
Craiova, Central
450 mp teren