Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

10 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Carligei Bucovat

Cârligei

5.000 mp teren
f.s. 10 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
8

295.000 €
59 € / mp

Vand teren padurea Bucovat - 9 km de Craiova - ...

Bucovăț, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

60 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Craiova

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

24.000 €
15 € / mp

Vand teren extravilan Bucovat, Dolj, 1600mp

Bucovăț

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
2.68 € / mp

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bucovăț

La ~5km distanță

41.000 mp
41.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare

Bucovăț

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
4

20.000 €
16.67 € / mp

vand teren intravilan 1200m com Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

165.000 €
60 € / mp

Teren -parcelabil Terenul se parceleaza- Leamna ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
49.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, deal, pad ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

241.360 €
40 € / mp

Teren Popoveni 40 Euro/ mp

Mofleni

La ~5km distanță

6.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
0.04 € / mp

Oferta! Vand teren intravilan Leamna de Jos 118 ...

Leamna de Jos

La ~5km distanță

1.186 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

20.000 €
16.67 € / mp

Vand teren intra.1200m com Bucovat dupa serpent ...

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

190.414 €
98 € / mp

Teren intravilan. 1 mai craiova..zona Aviasan.

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

137.500 €
55 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Craiova

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

63.450 €
90 € / mp

Teren Simnicu De sus ( sat. Romane?ti)

Românești

La ~5km distanță

705 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.500 €
65 € / mp

Parcele intravilan, 500 mp, str Constantei, lan ...

Brestei, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
2

65.000 €
215.23 € / mp

Teren 302mp + Casa | Craiova - Zona Ambasador | ...

Brestei, Craiova

La ~5km distanță

302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

190.000 €
39.39 € / mp

Teren de vanzare, 4823 mp, acces asfaltat

Podari

La ~5km distanță

4.823 mp
4.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16.000 €
42.67 € / mp

Vand teren intravilan Podari

Podari

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

173.200 €
37.01 € / mp

Teren 4680 mp cu deschidere DIRECTA la Centura ...

Podari

La ~5km distanță

4.680 mp
4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

115.000 €
100 € / mp

1150 mp teren Catargiu, deschidere 50 m, toate ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

90.000 €
90 € / mp

Teren intravilan cartier Cernele

Cernele, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

20.400 €

Vand teren in Cernele 340mp

Cernele, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
10

412.500 €
55 € / mp

Vand teren

Cernele, Craiova

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

91.200 €
48 € / mp

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

livada de arendat

Central, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

65.550 €
15 € / mp

Vanzare teren la Drumul Express Craiova-Pitesti ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

0 €

Vand teren 7500m2 deschidere 60m la DE 70 si 13 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță