Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

10.800 €
12 € / mp

Teren intravilan 900 mp, Salcuta,jud.Dambovita

Sălcuța

900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
7.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilita?i disponib ...

Conțești

La ~5km distanță

26.615 mp
26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.000 €
28.50 € / mp

Teren intravilan 1263 mp - direct proprietar

Central, Titu

La ~5km distanță

1.263 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

750.000 €
25 € / mp

Teren vanzare Titu

Exterior Vest, Titu

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, acces pav ...

Titu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.860 €
14 € / mp

Teren de vanzare 490mp

Vlăsceni

La ~5km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

50.000 €
10.87 € / mp

Teren Intravilan-Extravilan Fusea, Oras Titu

Fusea

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

9.819 €
10.97 € / mp

Vand teren intravilan + extravilan, Potlogi, Da ...

Potlogi

La ~10km distanță

895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~10km distanță

956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Ghergani

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

78.000 €
9.96 € / mp

Teren de Vânzare 7.829 m² pe autostrada Bucureș ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

7.829 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

598.000 €
27.18 € / mp

Vand teren intravilan comercial 3 ha Corbii Mar ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

22.000 mp
22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

78.000 €
9.96 € / mp

Teren de Vânzare 7.829 m² pe autostrada Bucureș ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

7.829 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

300.000 €
225.000 €
20 € / mp

Vand teren extraviral la km 49

Corbii Mari

La ~10km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

49.900 €
9.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare Podul Corbencii, Co ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25.000 €
2 € / mp

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari

Corbii Mari

La ~10km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

45.500 €
5.35 € / mp

Teren intravilan 8500 mp Corbii Mari, Dambovita

Corbii Mari

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

13.500 €
7.76 € / mp

Teren intravilan 1740 mp Corbii Mari Dambovi?a ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

1.740 mp
1.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

La ~10km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
14 € / mp

Terenuri 1000- 20.000 mp intravilan extins Gais ...

Găiseni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

23.000 €
24.08 € / mp

Vand teren intravilan Gaiseni jud Giurgiu

Găiseni

La ~15km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Teren de vânzare

Găiseni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

17.087 €
7 € / mp

Teren intravilan 2.441 mp ideal casa / solar / ...

Uliești

La ~15km distanță

2.441 mp
2.441 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~15km distanță

6.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan - 2500 mp. Sat Mircea Vodă, Dâ ...

Mircea Vodă

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan sat Mircea Voda, Dambovita.

Mircea Vodă

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

Vand teren colacul Racari

Colacu

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

40 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Floresti-Stoienesti ...

Florești

La ~15km distanță

2.213 mp teren