Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

9.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

82.500 €
10.21 € / mp

Teren Ciocanesti 8.083 MP

Urziceanca

La ~10km distanță

8.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
7.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilita?i disponib ...

Conțești

La ~10km distanță

26.615 mp
26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
32.09 € / mp

Teren la mai putin de 30 de minute de Bucure?ti

Tărtășești

La ~10km distanță

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

34.500 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Tărtășești

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.580 €
12 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dâmbovița

Tărtășești

La ~10km distanță

2.465 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

29.500 €
11.97 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dambovi?a

Tărtășești

La ~10km distanță

2.465 mp
2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~10km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~10km distanță

560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

7.200 €
12 € / mp

Tartasesti

Tărtășești

La ~10km distanță

600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

13.900 €
1.85 € / mp

Vand teren agricol suprafata 7500 tartasesti st ...

Tărtășești

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

14.200 €
22.26 € / mp

Vand teren in Eden Forest Crevedia

Cocani

La ~10km distanță

638 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

18.700 €
46.75 € / mp

Vand teren intravilan

Cocani

La ~10km distanță

400 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
30 € / mp

Vand teren Cocani Dambovita

Cocani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300.000 €
116.60 € / mp

Vând teren intravilan dublă deschidere din d1A

Cocani

La ~10km distanță

2.573 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan, comuna Crevedia, jud ...

Cocani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.860 €
14 € / mp

Teren de vanzare 490mp

Vlăsceni

La ~10km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

35.000 €
29.17 € / mp

Căscioarele teren 1200 mp + căsuță de gradină ș ...

Căscioarele (Ulmi)

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

255.000 €
24.84 € / mp

Proprietar Vand Teren 10264 Mp + Cladire 20 cam ...

Cojasca

La ~15km distanță

1 camere
10.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

255.000 €
24.84 € / mp

Proprietar Vand Teren 10264 Mp + Cladire 20 cam ...

Cojasca

La ~15km distanță

10.264 mp
10.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

16.500 €
27.50 € / mp

Teren PERIS - Movila - Utilitati + Asfalt

Lucianca

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

40 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Floresti-Stoienesti ...

Florești

La ~15km distanță

2.213 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

64.900 €
11 € / mp

Teren 5.900 mp | Deschidere 18,7 m | DJ401A Flo ...

Florești

La ~15km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

98.000 €
30.93 € / mp

TEREN DE VANZARE COSOBA GIURGIU MILITARI

Cosoba

La ~15km distanță

3.168 mp
3.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

175.000 €
7 € / mp

Teren Intravilan Butimau

Butimanu

La ~15km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren