Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

28.330 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
7.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilita?i disponib ...

Conțești

La ~5km distanță

26.615 mp
26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.860 €
14 € / mp

Teren de vanzare 490mp

Vlăsceni

La ~5km distanță

490 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

9.819 €
10.97 € / mp

Vand teren intravilan + extravilan, Potlogi, Da ...

Potlogi

La ~10km distanță

895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~10km distanță

6.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, acces pav ...

Titu

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

200.000 €
65.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, in Salcuta, str Teiului, Titu

Vest, Titu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

750.000 €
25 € / mp

Teren vanzare Titu

Exterior Vest, Titu

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.000 €
28.50 € / mp

Teren intravilan 1263 mp - direct proprietar

Central, Titu

La ~10km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~10km distanță

984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
14 € / mp

Terenuri 1000- 20.000 mp intravilan extins Gais ...

Găiseni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Teren de vânzare

Găiseni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

23.000 €
24.08 € / mp

Vand teren intravilan Gaiseni jud Giurgiu

Găiseni

La ~10km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

64.900 €
11 € / mp

Teren 5.900 mp | Deschidere 18,7 m | DJ401A Flo ...

Florești

La ~10km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

40 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Floresti-Stoienesti ...

Florești

La ~10km distanță

2.213 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

50.000 €
10.87 € / mp

Teren Intravilan-Extravilan Fusea, Oras Titu

Fusea

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

32.000 €
106.67 € / mp

Teren la autostrada A1 pretabil panou publicita ...

Podu Corbencii

La ~15km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

35.000 €
29.17 € / mp

Căscioarele teren 1200 mp + căsuță de gradină ș ...

Căscioarele (Ulmi)

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~15km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

13.900 €
1.85 € / mp

Vand teren agricol suprafata 7500 tartasesti st ...

Tărtășești

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.580 €
12 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dâmbovița

Tărtășești

La ~15km distanță

2.465 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

42 €
0.04 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Tărtășești

La ~15km distanță

956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
32.09 € / mp

Teren la mai putin de 30 de minute de Bucure?ti

Tărtășești

La ~15km distanță

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

29.500 €
11.97 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dambovi?a

Tărtășești

La ~15km distanță

2.465 mp
2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

7.200 €
12 € / mp

Tartasesti

Tărtășești

La ~15km distanță

600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

34.500 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Tărtășești

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~15km distanță

560 mp teren
Construcții