Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Ghergani

25.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

30.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

La ~5km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
19.00 € / mp

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Răcari

La ~5km distanță

3.290 mp
3.290 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

25.500 €
56.29 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN situat in oras Racari, ...

Răcari

La ~5km distanță

453 mp
453 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

341.000 €
7.26 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare in Colacu, Raca ...

Răcari

La ~5km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

14.040 €
26 € / mp

Terenuri de vânzare Răcari, Dâmbovița | 540 mp ...

Răcari

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

99.000 €
7.25 € / mp

Racari - Teren - 13659 mp - intravilan - constr ...

Răcari

La ~5km distanță

13.659 mp
13.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12.000 €
20 € / mp

Racari - str Aleea cu Tecari - loturi teren int ...

Răcari

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
15

85.000 €
93.82 € / mp

Teren parcelabil imprejmuit in cartier exclusiv ...

Răcari

La ~5km distanță

906 mp
906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

18.000 €
42.86 € / mp

Teren de vanzare in Racari judetul Dambovita

Răcari

La ~5km distanță

420 mp
420 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

12.600 €
30 € / mp

Terenuri cu curent, gaze, in rate 500 luna Tart ...

Răcari

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Răcari

La ~5km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

750.000 €
5 € / mp

Racari 15 Ha - intravilan

Răcari

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

750.000 €
5 € / mp

Racari 15 Ha - intravilan.

Răcari

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

La ~5km distanță

925 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

Vand teren colacul Racari

Colacu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
2.11 € / mp

teren intravilan agricol Titu-Salcuta 2,13 Ha

Lungulețu

La ~5km distanță

21.300 mp
21.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

30.000 €
14.88 € / mp

Teren 2016 mp Lungulețu – 1000 mp construibili, ...

Lungulețu

La ~5km distanță

2.016 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

21.000 €
9.13 € / mp

Vand 2300 m2 teren intravilan

Bâldana

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

459.000 €
1.70 € / mp

sat Băldana, comuna Tartasesti, proiect pe ...

Bâldana

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
2

45.369 €
3 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

La ~5km distanță

15.123 mp teren
f.s. 16.739999771118 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă

45.369 €
3 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

La ~5km distanță

15.123 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.000 €
1.47 € / mp

Teren de vanzare

Bâldana

La ~5km distanță

22.500 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol