Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan,construibil, utilitati la drum ...

Central, Sfântu Gheorghe

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
11

100.000 €
833.33 € / mp

Teren intravilan 1000 m2 de vanzre

Central, Sfântu Gheorghe

120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

295.000 €
466.03 € / mp

Kolcza, teren intravilan, cu plan casa si autor ...

Central, Sfântu Gheorghe

633 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
11

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Sfântu Gheorghe

2.325 mp
2.325 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

105.000 €
5.57 € / mp

Teren extravilan la intersec?ia E578 cu ocolito ...

Exterior Vest, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

18.859 mp
18.859 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

49.000 €
88.13 € / mp

Vanzare teren 556 mp, forma patrata.

Exterior Vest, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

556 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

45.000 €
45 € / mp

De vanzare parcele de teren intravilan la Chili ...

Chilieni

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

140.000 €
25 € / mp

Teren intravilan DN12 Chilieni

Chilieni

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

30.000 €
35.000 €
20.69 € / mp

Teren extravilan 1450 m2 Valea Crisului spre Ca ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

63.000 €
21.72 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Ghidfalău

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

30.550 €

Teren intravilan de vanzare in Ghidfalau

Ghidfalău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

23.010 €
39 € / mp

Parcele intravilan (590mp) cu PUZ, Panoramă fru ...

Ilieni

La ~10km distanță

590 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

214.650 €
4.50 € / mp

Teren intravilan agricol.

Ilieni

La ~10km distanță

47.700 mp
47.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren construibil intravilan utilitati dru ...

Ilieni

La ~10km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.660 €
30 € / mp

Teren de vanzare jud. Covasna

Băcel

La ~10km distanță

622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

51.884 €
28 € / mp

1853 m2 in Lunca Calnicului la 14 km de Brasov

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

1.853 mp
1.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

0 €

1853 m2 in Lunca Calnicului la 14 km de Brasov

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
11

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

192.320 €
32 € / mp

Vand teren

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

6.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

69.750 €
30 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati, drum as ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,750 € și 70.000 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

100.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan 5000 mp zona rezidentiala ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

39.500 €
49.38 € / mp

Proprietar teren in Bod, cu proiect si autoriza ...

Bod

La ~15km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Oportunitate Bod: Teren 2500mp intravilan, util ...

Bod

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Bod-Brasov cu PUZ in elaborare

Bod

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

32.000 €
49.23 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si curent electric

Bod

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

43.000 €
35.83 € / mp

Teren intravilan 1200 mp ocazie, zona in dezvol ...

Bod

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol