Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren construibil intravilan utilitati dru ...

Ilieni

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

214.650 €
4.50 € / mp

Teren intravilan agricol.

Ilieni

47.700 mp
47.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

45.000 €
45 € / mp

De vanzare parcele de teren intravilan la Chili ...

Chilieni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

140.000 €
25 € / mp

Teren intravilan DN12 Chilieni

Chilieni

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
11

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Lunca Calnicului

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp construibil zona rezid ...

Lunca Calnicului

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

18.660 €
30 € / mp

Teren de vanzare jud. Covasna

Băcel

La ~5km distanță

622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

49.000 €
88.13 € / mp

Vanzare teren 556 mp, forma patrata.

Exterior Vest, Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

556 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

112.000 €
20 € / mp

teren 5600 chilieni DN12

Central, Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

69.750 €
13.95 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt L ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 69,750 € și 70.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

295.000 €
466.03 € / mp

Kolcza, teren intravilan, cu plan casa si autor ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

105.000 €
5.57 € / mp

Teren extravilan la intersec?ia E578 cu ocolito ...

Exterior Vest, Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

18.859 mp
18.859 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

203.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare

Prejmer

La ~10km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

35 €
0.02 € / mp

Teren Premium 1500mp Intravilan Stupinii Prejme ...

Stupinii Prejmerului

La ~10km distanță

1.732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.598.400 €
8 € / mp

Teren Strategic 32.5 Ha|Direct la Nod Autostrad ...

Prejmer

La ~10km distanță

324.800 mp
324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €
68.49 € / mp

Teren Intravilan + casa batraneasca Prejmer

Prejmer

La ~10km distanță

803 mp
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Prejmer

La ~10km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil bine pozition ...

Prejmer

La ~10km distanță

2.325 mp
2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
13

150.000 €
3 € / mp

Teren intravilan construibil zona rezidentiala ...

Prejmer

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

55.000 €
68.49 € / mp

Teren Intravilan + casa batraneasca Prejmer

Prejmer

La ~10km distanță

803 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.800.000 €
18 € / mp

TEREN INTRAVILAN CONSTRUIBIL - BRASOV-PREJMER

Prejmer

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

100.000 €
2 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Prejmer

La ~10km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

69.750 €
30 € / mp

Vand teren intravilan, construibil, utilitati, ...

Prejmer

La ~10km distanță

2.325 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 69,750 € și 70.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

8 €
0 € / mp

Teren Strategic 32.5 Ha | Direct la Nod Autostr ...

Prejmer

La ~10km distanță

324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.500 €
49.38 € / mp

Proprietar teren in Bod, cu proiect si autoriza ...

Bod

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
4

36.000 €
48 € / mp

Parcela 750mp Bod dinspre Sampetru

Bod

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

70.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Bod-Brasov cu PUZ in elaborare

Bod

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €
52.31 € / mp

Teren intravilan intre Bod si Sanpetru

Bod

La ~10km distanță

650 mp teren