Proprietăți unice: 286
Proprietari: 286
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

249.000 €
248.75 € / mp

De vanzare teren zona Mamaia-Sat str M19

Exterior Vest, Mamaia

1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
12.50 € / mp

Vand teren la 300 de natatiunea nibiru si la 1 ...

Tuzla

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
87.38 € / mp

Teren constructie comuna Limanu ,- Mangalia

Limanu

515 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Teren techirghiol

Exterior Vest, Techirghiol

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

514 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

900.000 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie -Teren vanzare Mamai ...

Nord, Mamaia-Sat

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.450.000 €
350 € / mp

Teren 7000mp Costinesti P+7 | Langa Proiect NIB ...

Central, Costinești

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105 €
0.02 € / mp

5500 mp intravilan Ovidiu - utilități - dublă d ...

Central, Ovidiu

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
38.46 € / mp

Teren Tuzla 650 mp - aproape de mare

Tuzla

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

550.000 €
686.64 € / mp

Teren 801 mp de vânzare în zona Compozitorilor ...

Energia, Constanța

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.310.000 €
1,050.00 € / mp

Propietate unica pe malul Lacului Siutghiol-57m ...

Palazu Mare, Constanța

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

89.000 €
10.47 € / mp

Teren intravilan arabil la 10 min de Constanța

Valu lui Traian

8.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 89.900 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

586.454 €
23 € / mp

2.5 ha - teren construcții

Lumina

25.498 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
70.000 €
91.67 € / mp

Teren de vânzare în Costinești – 600 mp Vând te ...

Central, Costinești

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

177.760 €
160 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vama Veche in ap ...

Limanu

1.111 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

330.400 €
160 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 2.065 mp, statiun ...

Central, Vama Veche

2.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

380.000 €
148.79 € / mp

Teren pe malul lacului Siutghiol

Est, Ovidiu

2.554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

121.275 €
63.16 € / mp

Teren zona CET, ideal hale, constructii industr ...

Zona Industrială, Constanța

1.920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.999 €
130.00 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp – Constanța, cartier ...

Boreal, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.999.999 €
28.28 € / mp

Oportunitate dezvoltare _ 4.5Ha intravilan + 2 ...

Central, Năvodari

70.717 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400.000 €
40 € / mp

2 loturi intravilane, poziție excepțională – la ...

23 August

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

575.000 €
179.91 € / mp

Teren situat in centrul localitatii 2 Mai * la ...

Central, 2 Mai

3.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

200 €
0.08 € / mp

Teren 2.500 mp Ovidiu vis-a-vis de Insula Ovidi ...

Sud, Ovidiu

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

900.000 €
900 € / mp

Teren ultracentral 1000 mp pe Faleza Eforie Sud

Central, Eforie Sud

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

27.000 €
78.72 € / mp

Teren Intravilan comuna Lumina 343mp Autorizați ...

Lumina

343 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
5.000.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Abator, Constanța

500 mp teren
Construcții