Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
333.33 € / mp

De Vânzare – Teren Intravilan, Tomis ...

Tomis III, Constanța

330 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

248.325 €
525 € / mp

Teren de vânzare 473 mp – Tomis III, City Mall

Tomis III, Constanța

473 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

248.325 €
525 € / mp

Teren de vanzare 473 mp Tomis III, City Mall

Tomis III, Constanța

473 mp teren
f.s. 32 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
5

85.000 €
382.88 € / mp

EXCLUSIV! Teren 222 mp + casa demolabila - Troc ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

222 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.000 €
389.22 € / mp

TROCADERO - teren unicat cu suprafata de 501 m ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

125.000 €
347.22 € / mp

Teren Intravilan situat in zona Anadalchioi - C ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

360 mp
360 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

199.000 €
825.73 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie, situat in ...

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

241 mp
241 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

255.000 €
850 € / mp

TEREN 300MP ZONA TOMIS 2 - MAMAIA

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

1.250 €
5 € / mp

Teren ultracentral Bd. Mamaia

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

250 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
1,410.26 € / mp

OCAZIE! TEREN UNICAT 780MP ZONA TOMIS 2 DESCHID ...

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

395.000 €
622.05 € / mp

Zona Centrala - Teren 635 mp

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

79.900 €
639.20 € / mp

Teren 125 mp Constanta , zona Baba Novac

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

125 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

219.000 €
503.45 € / mp

Constanta - Coiciu - teren intravilan 435mp

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

435 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

219.000 €
1,780.49 € / mp

Teren de 435mp cu utilitati si deschidere 14 m- ...

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

435 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

495.000 €
502.54 € / mp

Dezrobirii-Oportunitate investiție, Teren in zo ...

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

985 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

175.000 €
350 € / mp

Teren intravilan Compozitori Kamsas, 500mp, D - ...

Inel I, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

150.000 €
833.33 € / mp

Constanta - Tomis I - teren cu PUD aprobat de ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

180 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

211.750 €
847 €
847 € / mp

Teren ultracentral Bd.Mamaia

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 185.000 €
Agenție

5 luni în urmă
9

0 €

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

169.900 €
179.000 €
424.75 € / mp

TEREN 400 MP +PROIECT SI AUTORIZATIE DE CONSTRU ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
354.86 € / mp

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

2.818 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

137.000 €
372.28 € / mp

Teren situat in zona Dacia - Scoala Spectrum

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

368 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 141.000 €
Agenție

1 lună în urmă
4

173.000 €
177.500 €
432.50 € / mp

TEREN CASA | DACIA | ZONA B.P. HASDEU

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
343.20 € / mp

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

430.000 €
893.97 € / mp

Teren pe malul marii!!! Schimb cu diferenta!

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

700.000 €
608.17 € / mp

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

1.151 mp
1.151 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

700.000 €

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță