Proprietăți unice: 3213
Proprietari: 273
Agenție

1 lună în urmă
1

638.000 €
150.01 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Apahida

4.253 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

349.000 €
357.22 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Mana ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

977 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

540.000 €
1,200.00 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Mara ...

Mărăști, Cluj-Napoca

450 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

700.000 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Bonțida

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

550.000 €
246.86 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Some ...

Someșu Cald

2.228 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.250.000 €
156.25 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

370.000 €
309.62 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Făget, Cluj-Napoca

1.195 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.600.000 €
105.39 € / mp

Teren intravilan industrial de vanzare in DEJ I ...

Periferie, Dej

24.670 mp teren
f.s. 88 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
262.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

2.476 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

925.000 €
209.66 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Som ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4.412 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

4.400.000 €
672.78 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

6.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

900.000 €
473.68 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

995.000 €
542.23 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.835 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

210.000 €
525 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000.000 €
750 € / mp

DE VÂNZARE, PROIECT CASE REZIDENȚIALE, CARTIER ...

Gruia, Cluj-Napoca

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
59.83 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Jucu de Mijloc, ...

Jucu de Mijloc

2.507 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

173.000 €
247.14 € / mp

Teren zona Wanderland, Cluj, Feleac

Feleacu

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.870.000 €
379.70 € / mp

Teren in Florești, la drumul principal, Ideal p ...

Florești

4.925 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
100 € / mp

Teren de vânzare în Chinteni – oportunitate exc ...

Chinteni

560 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 59.500 €
Agenție

1 lună în urmă
1

4.500.000 €
1,295.34 € / mp

Ocazie Speciala!!! Teren constructie blocuri 6 ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

3.474 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

26.250 €
50 € / mp

Parcela de teren Valea Fanatelor extravilan par ...

Iris, Cluj-Napoca

525 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

87.500 €
25 € / mp

Teren 3500, Cluj Napoca - zona Valea Fanatelor

Iris, Cluj-Napoca

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

499.000 €
124.75 € / mp

Teren pentru dezvoltare industrială S&#226 ...

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
400 € / mp

Teren de vânzare în Făget 800 mp ( cu urbanism ...

Făget, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

260.609 €
215.380 €
534.03 € / mp

Teren intravilan de 488 mp , Cartier TERRA

Florești

488 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

6.128 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

64.990 €
67.21 € / mp

Teren 1000 mp Iris, front 50 ml, cu utilități

Iris, Cluj-Napoca

967 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

250.400 €
100 € / mp

Teren intravilan de 2504 mp, font 21 m, panoram ...

Feleacu

2.504 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.488.970 €
2.057.000 €
2,568.60 € / mp

Comision 0%! Teren Autorizat clinică, Grigoresc ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

969 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.200.000 €
101.88 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Iris, Cluj-Napoca

11.779 mp teren
Construcții