Proprietăți unice: 3215
Proprietari: 273
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €
90 € / mp

1500 mp front de 17,5 metri - Teren cu potentia ...

Sălicea

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

730.000 €
1,119.63 € / mp

Exclusivitate! Oportunitate rara! Teren exclusi ...

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

652 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500.000 €
885.90 € / mp

Teren premium in Zorilor pentru constructie Ins ...

Zorilor, Cluj-Napoca

2.822 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €
218.31 € / mp

Teren Intravilan, 284 mp, Florești, str. Tinere ...

Florești

284 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

277.110 €
739.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 9.237 mp de vânzare – Gilău | ...

Gilău

9.237 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

289.000 €
142.08 € / mp

Comision 0% ! Teren Intravilan Central Baciu – ...

Baciu

2.034 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

550.000 €
388.14 € / mp

Teren de vanzare in Faget – PUZ aprobat pentru ...

Făget, Cluj-Napoca

1.417 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
39.93 € / mp

Teren intravilan cu casa veche, 1500 mp, locali ...

Sic

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

220.000 €
107.32 € / mp

Comision 0%! Teren industrial, certificat de ur ...

Someșeni, Cluj-Napoca

2.050 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

520.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Chinteni jud Cluj 10000mp

Chinteni

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

230.000 €
62.16 € / mp

Oferta de Paști!!! Teren intravilan, 3700 mp, P ...

Popești

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

68.586 €
42 € / mp

Teren intravilan constructie case, Rediu

Rediu

1.633 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

66.650 €
25 € / mp

Teren de vanzare, Sanpaul, Jud. Cluj

Sânpaul

2.666 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

459.000 €
250.82 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșu Cald

1.830 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

630.000 €
788.49 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

799 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

896.000 €
737.45 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

999.000 €
1,998.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gară, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

299.000 €
286.40 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.365.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
622.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

803 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

6.000.000 €
1,392.43 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Cluj-Napoca

4.309 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

250.800 €
12 € / mp

Teren 20.900 mp cu Autorizatie de Construire, i ...

Ciurila

20.900 mp teren
f.s. 41.279998779297 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

230.100 €
0.66 € / mp

Teren spectaculos, intravilan, Feleacu, zona l ...

Feleacu

3.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

400.000 €
266.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

850.000 €
449.74 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Borh ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.890 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.613.000 €
145.22 € / mp

Teren intravilan industrial de vanzare in Somes ...

Someșeni, Cluj-Napoca

17.994 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

599.000 €
189.26 € / mp

Teren intravilan industrial de vanzare in Somes ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3.165 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.890.000 €
1,890.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

638.000 €
150.01 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Apahida

4.253 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

349.000 €
357.22 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Mana ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

977 mp teren
Construcții