Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
3

35.000 €
3.02 € / mp

Vand teren in zona de munte

Vișagu

11.606 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in loc. Rogojel, masivul Vlade ...

Rogojel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
4.37 € / mp

Vand teren

Scrind-Frăsinet

La ~10km distanță

10.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.900 €
4.83 € / mp

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Ciucea

La ~15km distanță

7.024 mp
7.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

41.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vânzare

Ciucea

La ~15km distanță

8.200 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

24.000 €

Teren de vanzare Negreni Cluj. Paltinis.

Negreni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~15km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Răchițele

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

18.000 €
9.58 € / mp

Teren in Calata, Cluj, 1878mp

Călata

La ~15km distanță

1.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan

Dealu Negru

La ~15km distanță

4.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
0 € / mp

Teren Dealu Negru de vanzare, la 3 km de Belis

Dealu Negru

La ~15km distanță

9.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

112.515 €
15 € / mp

Teren extravilan, judet Cluj

Călățele

La ~15km distanță

7.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~20km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~20km distanță

5.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €

Vand teren intravilan in Beznea 25000 euro

Beznea

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

20.000 €
0.57 € / mp

Proprietar inchiriez, arendez sau vand teren Da ...

Damiș

La ~20km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13.500 €
15 € / mp

Vand teren zona Belis - Dealul Botii - suprafat ...

Dealu Botii

La ~20km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

195.225 €
25 € / mp

Vand teren si casa istorica in Giurcuta de Sus ...

Giurcuța de Sus

La ~20km distanță

7.809 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

465.000 €
45.83 € / mp

Teren extravilan de vanzare la Lacul Belis fara ...

Giurcuța de Sus

La ~20km distanță

10.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

15.000 €
15 € / mp

Teren Suncuius, 1000mp, intravilan

Șuncuiuș

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
72.800 €
12.50 € / mp

Vand teren intravilan la 40 km de Cluj, in Sat. ...

Mărcești

La ~25km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
8

63.000 €
24.68 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~25km distanță

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
3

45.954 €
18 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~25km distanță

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

33.000 €
36.67 € / mp

Vand teren 900 mp intravilan, Balcesti, com Bel ...

Beliș

La ~25km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

125.000 €
30.19 € / mp

Cluj-Beliș Teren 4.140 mp

Beliș

La ~25km distanță

4.140 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
15 € / mp

Vand teren extravilan impadurit 10.000 mp langa ...

Beliș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35 €
0.04 € / mp

Spre vanzare teren Balcesti/ Belis

Beliș

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

11 €
0 € / mp

vand teren in Calatele Padure

Beliș

La ~25km distanță

4.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

375.000 €
25 € / mp

Vindem 1,5 ha teren langa lacul de acumulare Be ...

Beliș

La ~25km distanță

15.000 mp teren