Vand teren in zona de munte

35.000 €
3.02 € / mp

Vişagu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
11.606 mp

Descriere teren

Vand teren in localitatea Visagu,jud Cluj. Suprafata 11606 mp,din care 2503 mp in intravilan. Drum de acces, stalp electric situat la 50 m, Teren ideal pentru constructie cabana sau casa de locuit. ID anun? : 1762878567
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1651786
Suprafață teren: 11.606 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2200 mp, în Sânpaul
33.000 €
Județul Cluj, Sânpaul
2.200 mp teren
Teren de 7900 mp, în Sălicea
31.600 €
Județul Cluj, Sălicea
7.900 mp teren
Teren de 500 mp, în Mihai Viteazu
37.500 €
Județul Cluj, Mihai Viteazu
500 mp teren
Teren de 1600 mp, în Mărăști
32.000 €
Cluj-Napoca, Mărăști
1.600 mp teren
Teren de 800 mp, în Cuzdrioara
32.000 €
Județul Cluj, Cuzdrioara
800 mp teren
Teren de 1613 mp, în Fizeșu Gherlii
37.000 €
Județul Cluj, Fizeșu Gherlii
1.613 mp teren
Teren de 5800 mp, în Grigorescu
34.800 €
Cluj-Napoca, Grigorescu
5.800 mp teren
Teren extravilan de 12000 mp, în Rogojel
36.000 €
Județul Cluj, Rogojel
12.000 mp teren
Fâneață