Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Vand doua terenuri - Vanatori - Ciucea

Vânători

Proprietar
Comision 0%

Ieri

90.000 €
15 € / mp

Teren - Vanatori - Ciucea

Vânători

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

41.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vânzare

Ciucea

La ~5km distanță

8.200 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.900 €
4.83 € / mp

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Ciucea

La ~5km distanță

7.024 mp
7.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

24.000 €

Teren de vanzare Negreni Cluj. Paltinis.

Negreni

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

57.000 €
3 € / mp

Teren 1.9 ha cu priveliște superbă Poieni, Cluj ...

Tranișu

La ~10km distanță

19.000 mp teren
f.s. 50 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

35.000 €
3.02 € / mp

Vand teren in zona de munte

Vișagu

La ~15km distanță

11.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~15km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~15km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~15km distanță

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

336.000 €
8 € / mp

Teren extravilan Huedin

Central, Huedin

La ~15km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

25.000 €

Vand teren intravilan in Beznea 25000 euro

Beznea

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.500 €
8.81 € / mp

Teren Valea Cri?ului

Valea Crișului

La ~20km distanță

1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

42.500 €

Teren de vanzare in Peceiu

Peceiu

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in loc. Rogojel, masivul Vlade ...

Rogojel

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~20km distanță

5.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

18.000 €
9.58 € / mp

Teren in Calata, Cluj, 1878mp

Călata

La ~20km distanță

1.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

55.000 €

Vand teren tomnatic bihor

Tomnatic

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

100.000 €
5 € / mp

vand teren

Horoatu Crasnei

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

47.000 €

Casa+terenuri de vanzare,Loc,?erani,Comuna Boro ...

Șerani

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
4.37 € / mp

Vand teren

Scrind-Frăsinet

La ~20km distanță

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

19.500 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru casa 1360 mp, la 10 min ...

Fetindia

La ~25km distanță

1.500 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

37.686 €
33 € / mp

Vand teren in Calatele Padure

Călățele

La ~25km distanță

1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan

Dealu Negru

La ~25km distanță

4.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
0 € / mp

Teren Dealu Negru de vanzare, la 3 km de Belis

Dealu Negru

La ~25km distanță

9.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

112.515 €
15 € / mp

Teren extravilan, judet Cluj

Călățele

La ~25km distanță

7.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

20.000 €
0.57 € / mp

Proprietar inchiriez, arendez sau vand teren Da ...

Damiș

La ~25km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

30.000 €

Loc de casa Teren intravilan

Cuzăplac

La ~25km distanță