Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
4.37 € / mp

Vand teren

Scrind-Frăsinet

10.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Răchițele

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in loc. Rogojel, masivul Vlade ...

Rogojel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

112.515 €
15 € / mp

Teren extravilan, judet Cluj

Călățele

La ~10km distanță

7.501 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
0 € / mp

Teren Dealu Negru de vanzare, la 3 km de Belis

Dealu Negru

La ~10km distanță

9.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan

Dealu Negru

La ~10km distanță

4.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13.500 €
15 € / mp

Vand teren zona Belis - Dealul Botii - suprafat ...

Dealu Botii

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

18.000 €
9.58 € / mp

Teren in Calata, Cluj, 1878mp

Călata

La ~10km distanță

1.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

195.225 €
25 € / mp

Vand teren si casa istorica in Giurcuta de Sus ...

Giurcuța de Sus

La ~10km distanță

7.809 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

465.000 €
45.83 € / mp

Teren extravilan de vanzare la Lacul Belis fara ...

Giurcuța de Sus

La ~10km distanță

10.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
3

35.000 €
3.02 € / mp

Vand teren in zona de munte

Vișagu

La ~10km distanță

11.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
8

63.000 €
24.68 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~15km distanță

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
3

45.954 €
18 € / mp

Teren intravilan

Smida

La ~15km distanță

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

33.000 €
36.67 € / mp

Vand teren 900 mp intravilan, Balcesti, com Bel ...

Beliș

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

125.000 €
30.19 € / mp

Cluj-Beliș Teren 4.140 mp

Beliș

La ~15km distanță

4.140 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
15 € / mp

Vand teren extravilan impadurit 10.000 mp langa ...

Beliș

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

11 €
0 € / mp

vand teren in Calatele Padure

Beliș

La ~15km distanță

4.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35 €
0.04 € / mp

Spre vanzare teren Balcesti/ Belis

Beliș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

375.000 €
25 € / mp

Vindem 1,5 ha teren langa lacul de acumulare Be ...

Beliș

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

30 €
0.02 € / mp

Teren Belis jud. Cluj

Beliș

La ~15km distanță

1.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
72.800 €
12.50 € / mp

Vand teren intravilan la 40 km de Cluj, in Sat. ...

Mărcești

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €
27.39 € / mp

Teren Marisel 2008mp, Cluj

Mărișel

La ~20km distanță

2.008 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30.000 €
30 € / mp

Teren Marisel

Mărișel

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

15 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan, Maguri Racata ...

Măguri

La ~20km distanță

5.621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €

vand, sau schimb teren in maguri

Măguri

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
6

0 €

vand teren

Măguri

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
10

36.000 €
12 € / mp

Vand teren

Măguri

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

148.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan

Măguri

La ~20km distanță

3.700 mp teren