Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

14.000 €

Teren pentru cabana sau casa

Pietroasa

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

30.680 €
23.00 € / mp

Teren de vanzare in sat Badeni, in suprafata de ...

Moldovenești

La ~5km distanță

1.334 mp
1.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
5.17 € / mp

Vand teren extravilan Com. Moldovenesti 5800 mp

Moldovenești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
31.25 € / mp

Teren construibil pe 3 nivele, 1056mp, Moldoven ...

Moldovenești

La ~5km distanță

1.056 mp
1.056 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

25.000 €
25 € / mp

Teren Moldovenesti pentru Casa de Vacanta

Moldovenești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

98.000 €
951.46 € / mp

Teren 4873 mp intravilan cu Cabana in Moldovene ...

Moldovenești

La ~5km distanță

4.873 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri

42.000 €
1.87 € / mp

Vand padure Fag ?i Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Badeni, central

Moldovenești

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

Azi
4

180.000 €
12 € / mp

Vand Teren in Stejeris

Moldovenești

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

174.600 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
27 € / mp

Teren intravilan, in Rimetea, suprafete intre 1 ...

Rimetea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

14.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan Buru | ideal agrement, activit ...

Buru

La ~5km distanță

702 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

22.000 €
27.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Borzești

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

3.388.000 €
2.20 € / mp

Stejeris are un teren de 3388000 de metri pătra ...

Stejeriș

La ~10km distanță

f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

59.000 €
17.61 € / mp

Teren de vis în Stejeriș – utilități, natură, a ...

Stejeriș

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Bădeni, central

Bădeni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
19

249.000 €
7.23 € / mp

Teren intravilan, Bădeni, parcelabil

Bădeni

La ~10km distanță

34.425 mp teren
Agricol
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40.000 €
20.98 € / mp

Vand Teren Intravilan Cluj com.Iara sat.Lungest ...

Lungești

La ~10km distanță

1.907 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

890.000 €
890,000.00 € / mp

Domeniu exclusivist cu izvor propriu – Ch ...

Cheia

La ~10km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
18

1.100.000 €

Oportunitate Investitie! Teren intravilan 14000 ...

Cheia

La ~10km distanță

f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
27

23.999 €
18.88 € / mp

Teren intravilan 1.271 mp – Izvoarele, jud. Alb ...

Izvoarele (Livezile)

La ~10km distanță

1.271 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.741 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

39.900 €
22.17 € / mp

Teren deosebit de vanzare 1800 mp, Cheile Vali? ...

Vălișoara

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.214 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

69.000 €

Teren partial intravilan ,9700 mp Oportunitate ...

Vălișoara

La ~10km distanță

f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

10.410 €
5 € / mp

Teren de vanzare Vali?oara, Alba

Vălișoara

La ~10km distanță

2.082 mp teren