Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 5
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
112.04 € / mp

Teren str. Stejarului , Floresti , jud. Cluj

Florești

1.071 mp
1.071 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

88.000 €
133.33 € / mp

Teren 660 mp, Faget, zona Roata

Florești

660 mp
660 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

69.945 €
15 € / mp

Teren 4663 mp/ Arabil/ Floresti

Florești

4.663 mp
4.663 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

16.050 €
15 € / mp

Teren arabil/ 1070 mp/ Floresti

Florești

1.070 mp
1.070 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

Teren Stejarului | Floresti | 1400 Mp.

Florești

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

116.000 €
40 € / mp

Teren l 2 parcele l 2900 Mp l investitie l viit ...

Florești

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
120 € / mp

Teren intravilan l duplex l PUG l Luna de Sus

Florești

625 mp
625 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

49.000 €
63.55 € / mp

Teren intravilan cu studiu geotehnic 771mp, CAS ...

Florești

771 mp
771 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

32.580 €
45 € / mp

Teren intravilan, 724mp, zona ANL

Florești

724 mp
724 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

315.000 €
73.26 € / mp

Teren intravilan investitie case 4300 mp, zona ...

Florești

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

85.000 €
85 € / mp

Oportunitate de investi?ie!!! Teren 1000 mp Lun ...

Florești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

89.500 €
120.78 € / mp

Teren intravilan 741 mp , Luna de Sus

Florești

741 mp
741 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

159.900 €
319.80 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie casa indivi ...

Florești

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

89.500 €
120.78 € / mp

Teren intravilan 741 mp , Luna de Sus

Florești

741 mp
741 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

150.000 €
52.08 € / mp

Teren de 2880 mp intravilan in Floresti pe stra ...

Florești

2.880 mp
2.880 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

260.000 €
106.12 € / mp

Teren de vanzare,intravilan de 2450mp

Florești

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

340.640 €
80 € / mp

Teren extravilan 4258mp, oportunitate investiti ...

Florești

4.258 mp
4.258 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

184.000 €
92 € / mp

Teren intravilan, in Macicas

Florești

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

81.000 €
39.90 € / mp

Teren de vanzare parcela intravilan, Luna de Su ...

Florești

2.030 mp
2.030 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

39.900 €
39.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare 1000 mp, livada, id ...

Florești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

210.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 2100mp, utilitati la front, L ...

Florești

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

144.000 €
100 € / mp

Teren constructie case insiruite, certificat ur ...

Florești

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

165.000 €
114.66 € / mp

Oportunitate unica Teren intravilan de vanzare, ...

Florești

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.311.460 €
230.08 € / mp

Teren intravilan, 5700mp, Floresti, zona centra ...

Florești

5.700 mp
5.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

37.900 €
37.98 € / mp

Exclusivitate ! Teren extravilan pretabil pentr ...

Florești

998 mp
998 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

33.000 €
55 € / mp

Teren intravilan, 600mp, front 7m, utilitati in ...

Florești

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

322.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 4300 mp, Zona Valea Garbaului ...

Florești

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

85.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 1000mp, zona Tauti, toate util ...

Florești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

3.280.000 €
182.22 € / mp

Teren intravilan 18000 | Vivo - Polus | Proiect ...

Florești

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

90.000 €
90.91 € / mp

Teren intravilan Luna de Sus, 990 mp

Florești

990 mp
990 mp teren