Proprietăți unice: 101
Proprietari: 101
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

625.000 €
199.87 € / mp

Teren de vanzare Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

3.127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare in Cluj-Napoca zona Eta Boeriu ...

Central, Cluj-Napoca

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

425.000 €
127.82 € / mp

Teren intravilan Cluj, pentru constructii, in z ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

3.325 mp
3.325 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

100.000 €
30.30 € / mp

Teren 3300 mp panoramic – Dealul Morii – lângă ...

Iris, Cluj-Napoca

3.300 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Vand/schimb teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

139.000 €
109.97 € / mp

Teren intravilan la 500m de Hub-ul Educational ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.264 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000.000 €
238.10 € / mp

Vând ,închiriez teren

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

4.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

725.000 €
230.16 € / mp

Teren Faget cu autorizatie construire

Făget, Cluj-Napoca

3.150 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

495.000 €
802.27 € / mp

Teren Cluj-Iris 617 mp | RrM3 | P+6 | Panorama ...

Iris, Cluj-Napoca

617 mp teren
6E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

105.000 €
165.62 € / mp

Teren de vanzare in Sopor Borhanci

Sopor, Cluj-Napoca

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare Cluj-Napoca, str. Eta Boeriu

Bună Ziua, Cluj-Napoca

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

66.000 €
71.90 € / mp

Teren,

Exterior Vest, Cluj-Napoca

918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
3.24 € / mp

Vand teren intravilan in Vanatori,langa Ciucea ...

Becaș, Cluj-Napoca

4.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

29.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 5800 mp

Nord-Vest, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
93.26 € / mp

Teren de vanzare in Borhanci 697 mp

Borhanci, Cluj-Napoca

697 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

110.400 €
48 € / mp

Teren de vanzare 2300 mp in Valcele (Cluj) intr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

315.000 €
656.25 € / mp

Parcela Duplex Puz aprobat 480 m Romulus Ladea ...

Becaș, Cluj-Napoca

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

0 €

Vand 11 HA Teren extravilan loc Larga Jijia Jud ...

Central, Cluj-Napoca

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

580.000 €
100 € / mp

P.F. vand teren

Borhanci, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

36.000 €
58.16 € / mp

Ofer doritorilor gradina de relaxare ?i stat in ...

Iris, Cluj-Napoca

619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
80 € / mp

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Industrial, Cluj-Napoca

11.081 mp
11.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
8.33 € / mp

Teren Cabana Ocolis Alba langa rau de munte, 40 ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300.000 €
499.17 € / mp

Teren cu Autorizatie de Construire, Dambul Rotu ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
0.05 € / mp

TEREN agricol in arenda bontida

Mănăștur, Cluj-Napoca

3.894 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

55.000 €
58.000 €
97.52 € / mp

Teren de Vanzare Iris

Iris, Cluj-Napoca

564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

550.000 €
388.14 € / mp

Teren de construit, 1417mp, Faget, Cluj-Napoca

Făget, Cluj-Napoca

1.417 mp
1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

25.500 €
51.72 € / mp

Oportunitate Valea Chintaului 2 parcele alatura ...

Iris, Cluj-Napoca

493 mp
493 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.000 €
2 € / mp

Teren intravilan zona rezidentiala Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

500 mp teren
3E