Proprietăți unice: 100
Proprietari: 100
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

600.000 €
285.71 € / mp

Teren 2100 mp str. Viile Dambul Rotund Cluj Nap ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

25.000 €
40.39 € / mp

Vand teren intravilan la 20 km de cluj

Exterior Vest, Cluj-Napoca

619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

40.000 €
100 € / mp

Vand teren intravilan Sanicoara + Panou publici ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

16.801 €
3.91 € / mp

Teren extravilan, in cota actuala de 4300/5400, ...

Central, Cluj-Napoca

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

145.000 €
386.67 € / mp

Teren 375mp cu AUTORIZATIE CONSTRUCTIE-str. MAr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

188.500 €
130 € / mp

Vand teren Pope?ti (Vale) Cluj

Central, Cluj-Napoca

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

240.000 €
80 € / mp

vand teren 3000 mp intravilan

Central, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
8

255.000 €
85 € / mp

teren intravilan

Iris, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
11

29.000 €
46.85 € / mp

Ofer doritorilor gradina de relaxare ?i stat in ...

Iris, Cluj-Napoca

619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

280.000 €
254.55 € / mp

De vanzare teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

PF vand o parcele de 600 mp teren extravilan (g ...

Iris, Cluj-Napoca

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

49.500 €
33 € / mp

Vand teren zona Emerson

Someșeni, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

84.000 €
35 € / mp

Vand teren

Exterior Vest, Cluj-Napoca

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

600.000 €
142.86 € / mp

vand teren intravilan

Someșeni, Cluj-Napoca

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

240.000 €
521.74 € / mp

Teren intravilan pentru constructii 460 mp, Dam ...

Gară, Cluj-Napoca

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

93.500 €
55 € / mp

Teren 1700mp de vanzare Valea Seaca Popesti Bac ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

100.000 €
50 € / mp

Vand Teren intravilan in Campenesti

Exterior Vest, Cluj-Napoca

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

500.000 €
500 € / mp

Vand schimb Teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

276.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4600mp

Exterior Vest, Cluj-Napoca

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

17.500 €
35 € / mp

Vand teren extravilan 500 mp.

Central, Cluj-Napoca

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

76.000 €
200 € / mp

Vand teren Feleacu-Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

56.000 €
105.86 € / mp

teren intravilan dezmir cluj, str. trandafirilo ...

Central, Cluj-Napoca

529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

369.395 €
65 € / mp

Vand teren Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

5.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

168.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, construibil, zona LIR, 2100mp

Sud, Cluj-Napoca

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 5800 mp Cluj Napoca

Central, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

150.380 €

TEREN 1023 mp, CLUJ-NAPOCA, zona CAMPULUI- opor ...

Câmpului, Cluj-Napoca

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

153.000 €

Teren extravilan in Cluj (Dambul rotund) Str. L ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

171.510 €
372.04 € / mp

Teren intravilan 461 mp-T Argezi Europa

Europa, Cluj-Napoca

461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

130.000 €
130 € / mp

De vanzare 1 teren de 1000 mp in zona Iris, Clu ...

Iris, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

625.000 €
199.87 € / mp

Teren de vanzare Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

3.127 mp teren

Terenuri de vânzare în Cluj-Napoca, Județul Cluj

Cluj-Napoca, un oraș vibrant și dinamic, este cunoscut pentru universitățile sale de prestigiu și pentru atmosfera sa culturală. Această zonă atrage investitori datorită potențialului său de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 242.000 euro, cu oferte ce încep de la 550 euro, indicând o piață de înaltă clasă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 1.000.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat pentru investitori.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Nu sunt disponibile date specifice privind dimensiunile medii sau tipurile de terenuri, dar prețurile pe metru pătrat variază între 1 și 1.250 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 81 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Cluj-Napoca reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri, având un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?