Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

999.000 €
1,998.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gară, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

355.965 €
285 € / mp

Teren Dambul Rotunt 1249mp

Gară, Cluj-Napoca

1.249 mp
1.249 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

130.000 €
134.99 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan 963 mp, 2 front ...

Gară, Cluj-Napoca

963 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

24.500 €
40.83 € / mp

Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazi ...

Cordos, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

1.500.000 €
1,234.57 € / mp

Teren 1215mp intravilan in Gruia, PUZ Rezidenti ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

475.000 €
848.21 € / mp

Exclusivitate! Teren autorizabil 560 mp, casa i ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

560 mp teren
f.s. 14 m

Agenție

9 luni în urmă
2

1.251.000 €
259.98 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.812 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

285.000 €
1,900.00 € / mp

Teren cu casa - 559 MP - Cartier Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

559 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

15.576.800 €
808.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cluj-Napoca_OMV ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

19.260 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

1.050.000 €
681.82 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

650.000 €
541.67 € / mp

Teren cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE,1263 MP, sit ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

1.050.000 €
10,294.12 € / mp

Teren 1524 mp teren cu casa demolabila 100mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

375.000 €
750 € / mp

Teren cu Puz Aprobat pentru casa individuala sa ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.050.000 €
688.98 € / mp

Teren intravilan l 1524 mp l utilitati l nu nec ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500.000 €

Oportunitate! Teren 1215 mp Gruia, front 50 m, ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

2 luni în urmă
2

200.000 €

Teren de casa, PUZ cu HCL aprobat, CU construir ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
611.75 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

613 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.050.000 €
688.98 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 1524mp cu ca ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

895.455 €
737 € / mp

Teren intravilan, 1215 mp,cu front de 48 m in z ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
622.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

803 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

800.000 €
568.59 € / mp

Teren UNICAT 1407mp, zona Belvedere Cluj-Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.407 mp
1.407 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

412.500 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 550mp, in Cl ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

2.365.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

4.400.000 €
672.78 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
262.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.476 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000.000 €
750 € / mp

DE VÂNZARE, PROIECT CASE REZIDENȚIALE, CARTIER ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

896.000 €
737.45 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
867.74 € / mp

Teren unitate duplex l autorizat l 310 mp l pan ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp
310 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

269.000 €
867.74 € / mp

Teren Exclusivist Gruia 310 mp cu Autoriza?ie C ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp teren