Proprietăți unice: 34
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
3

650.000 €
650 € / mp

Oportunitate pentru construc?ii! Teren 1000 mp ...

Europa, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
1

375.000 €
280.06 € / mp

Investitie! Teren Intravilan, 1339 mp, 30 ml fr ...

Europa, Cluj-Napoca

1.339 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

2 luni în urmă
5

730.000 €
912.50 € / mp

Teren premium de vanzare, 800 mp, autorizabil c ...

Europa, Cluj-Napoca

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

365.000 €
912.50 € / mp

Teren premium de vanzare, 400 mp, autorizabil c ...

Europa, Cluj-Napoca

400 mp teren