Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
2

62.900 €
104.31 € / mp

Teren intravilan l 603 mp l 2 fronturi l Chinte ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

603 mp
603 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

1.500.000 €
521.38 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan zona ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

2.877 mp
2.877 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

580.000 €
542.06 € / mp

Teren 1070mp,cu AC pentru imobil de birouri si ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

1.070 mp teren
f.s. 17 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

147.000 €
78.61 € / mp

Teren intravilan 1,870mp | Cluj-Napoca, strada ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

740.000 €
829.60 € / mp

Teren intravilan pentru construirea unui imobil ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

892 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

6 luni în urmă
10

1.550.000 €
1,230.16 € / mp

Teren pentru dezvoltare imobiliară – Marasti, C ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
6

550.000 €
574.11 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

958 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

700.000 €
1,856.76 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
20 € / mp

Inchiriez teren cu livada pe buna ziua

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.100.000 €

Teren construc?ii autorizat pentru imobil S+P+5 ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție

2 luni în urmă
3

2.154.495 €
1.780.575 €
1,390.89 € / mp

Teren de vanzare in Cluj-Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.549 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

25.000.000 €
1,128.46 € / mp

Teren intravilan zona Aeroport!!

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22.154 mp
22.154 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

540.000 €
1,200.00 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Mara ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.890.000 €
1,890.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

1.550.000 €
1,230.16 € / mp

0 % comision, Teren 1256 mp, PUD aprobat, CU de ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.260 mp
1.260 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
36.36 € / mp

Teren extravilan 1100 mp Fanatele Clujului

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

406.000 €
70 € / mp

Teren Popesti Vale

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

400 €
0.80 € / mp

Inchiriez teren in Cluj-Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

5.000 €
1 € / mp

teren de inchiriat cluj

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

5.999.999 €
2,071.82 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren pentru insti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.896 mp
2.896 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

900.000 €
1,495.02 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE!!! TEREN IN ZONA SEM ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

602 mp
602 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

42.600 €
30 € / mp

Vanzare teren itravilan Sanmartin,com. Chinteni ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.420 mp
1.420 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 42,600 € și 45.300 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.000 €
1 € / mp

Inchiriez teren amenajat Strada Traian Vuia

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

750 €
1.37 € / mp

Inchiriez teren zona aeroport cluj

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

548 mp
548 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
84.53 € / mp

Oportunitate! | Teren intravilan | 2307 mp | Sa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.307 mp
2.307 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

0 €

Inchiriez teren din balast in zona Emerson, Bul ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

75.500 €
99.87 € / mp

Teren de vanzare 756 mp, Chinteni, zona lacului

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

756 mp
756 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

5.999.999 €
2,071.82 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren pentru insti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.896 mp
2.896 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.100.000 €
2,552.20 € / mp

Teren constructii autorizat pentru imobil S+P+5 ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

431 mp
431 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

900.000 €
1,495.02 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE!!! TEREN IN ZONA SEM ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

602 mp
602 mp teren