Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Campenesti

Câmpenești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

39.000 €
26.53 € / mp

Teren 1470 mp,Câmpenești, utilități lângă teren

Câmpenești

1.470 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

189.486 €
10.89 € / mp

Vanzare teren extravilan – Campenesti

Câmpenești

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
55 € / mp

Teren de vanzare - Campenesti sat

Câmpenești

623 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
55 € / mp

Vanzare teren intravilan – Campenesti

Câmpenești

1.115 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
5

39.999 €
66.67 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala, 600mp te ...

Câmpenești

600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

99.000 €
99 € / mp

Vânzare teren de construcții intravilan, Câmpen ...

Câmpenești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

12.800 €
36.57 € / mp

Parcele de teren extravilan cu vedere la lac – ...

Câmpenești

350 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

200.000 €
17.24 € / mp

Teren 11.600 mp intravilan, cu casa si utilitat ...

Câmpenești

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

45.000 €
43.77 € / mp

Vanzare teren de 1028 mp in zona de case - Camp ...

Câmpenești

1.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

319.000 €
55 € / mp

INVESTITIE!Teren intravilan - 5800mp - toate ut ...

Câmpenești

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

52.000 €
52 € / mp

Teren 1000 mp, Campenesti, panorama frumoasa, e ...

Câmpenești

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

21.000 €
39.70 € / mp

Teren- concesionat - vand legal

Câmpenești

529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
6.03 € / mp

Vand Teren extravilan

Câmpenești

5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

69.000 €
1,380.00 € / mp

Teren intravilan 595 mp | Langa lac | Front 13 ...

Câmpenești

f.s. 13 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,000 € și 71.900 €
Agenție

1 lună în urmă
7

235.000 €

Teren 5800 mp in Campene?ti cadru natural deose ...

Câmpenești

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
0 € / mp

Teren vanzare Campenesti la limita cu Feiurdeni

Câmpenești

12.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

64.000 €
40 € / mp

Investi?ie ! Teren intravilan construibil 1600 ...

Câmpenești

1.600 mp teren
f.s. 12 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

1.896.009 €
1.566.950 €
51.24 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat POT 75% si CUT ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

37.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

72.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 2900 mp, 40 ml front, zona Co ...

Apahida

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

47.000 €
26.84 € / mp

Teren intravilan - centura Apahida

Apahida

La ~5km distanță

1.751 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
1

60.225 €
55 € / mp

Teren intravilan 1095 mp, zona Molitura Apahida

Apahida

La ~5km distanță

1.095 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
3

4.500.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 30000 mp cu destinatie industr ...

Apahida

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

5.866.382 €
133.10 € / mp

Teren cu PUZ pentru Parc Logistic / Hala

Apahida

La ~5km distanță

44.075 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,848,250 € și 5.069.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

499.000 €
124.75 € / mp

Teren pentru dezvoltare industriala Sannicoara

Apahida

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

145.000 €
132.91 € / mp

teren apahida zona centrala

Apahida

La ~5km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

65.000 €
98.34 € / mp

Teren intavilan, 661 mp, front la stradal 20mp. ...

Apahida

La ~5km distanță

661 mp
661 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
60 € / mp

Teren cu AC expirat in faza de prelungire, 2000 ...

Apahida

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

415.000 €
41.50 € / mp

Teren intravilan Apahida/ acces asfaltat

Apahida

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

42.000 €
70 € / mp

Teren pentru constructii in Pata-2 parcela

Apahida

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren

Terenuri de vânzare în Câmpenești, Județul Cluj

Câmpenești, situat în județul Cluj, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă rurală este apreciată pentru liniștea sa și accesibilitatea la facilități esențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 59.000 euro, cu oferte care încep de la 9.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 319.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 54 euro, cu valori ce variază de la 6 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 100 euro/m² pentru cele din zone mai căutate.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 144 de zile, ceea ce indică o piață stabilă.

Câmpenești este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Câmpenești!