Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
6

10.000 €
6.67 € / mp

Iaz, Teren Intravilan, 20 euro Mp

Iaz

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
9.99 € / mp

Vand teren Caransebeș

Caransebeș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

38.000 €
20.42 € / mp

Teren Intravilan Constructii Caransebes - zona ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

1.861 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

29.500 €
56.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE,-520 mp,-CARANSEBE? ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

520 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Caransebe?, zona Valea Cenc ...

Est, Caransebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

269.500 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN - STRADA AEROPORTULUI\ CARANSE ...

Nord-Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

31.800 €
53 € / mp

proprietar vand 2 parcele fiecare ~600 mp Caran ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
52.86 € / mp

TEREN INTRAVILANT DE VANZARE,IN ZONA TEIU?ULUI, ...

Nord, Caransebeș

La ~5km distanță

681 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

36.500 €
45.12 € / mp

Teren intravilan, utilitati, strada asfaltata

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

136.000 €
8 € / mp

Teren de 17.000 mp situat in apropierea lacului ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.725 €
15 € / mp

Comision 0 - Parcele de teren intravilan pe str ...

Caransebeș

La ~5km distanță

715 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
8

54.000 €
18 € / mp

Teren industrial sau comercial 3000 mp Zagujeni

Exterior Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

0 €

Comision 0 - Parcele de teren 480-830mp in zona ...

Caransebeș

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

130.000 €
20 € / mp

Teren industrial 6500 mp | langa Centura Carans ...

Periferie, Caransebeș

La ~5km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
10

750.000 €
34.56 € / mp

Teren intravilan 21. 700 mp, ideal dezvoltare i ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

21.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

180.000 €
9 € / mp

TEREN CU PLANTAȚIE DE TRANDAFIRI ,,ROSA DAMASCE ...

Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

32.000 €
58.72 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE 545 MP \ CARANSEBE? ...

Nord, Caransebeș

La ~5km distanță

545 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare în Caransebeș, zona Valea Cen ...

Est, Caransebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

324.800 €
10 € / mp

TEREN DE VÂNZARE-32480 mp CARANSEBEȘ JUD.CS, 0 ...

Periferie, Caransebeș

La ~5km distanță

32.480 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

31.455 €
45 € / mp

TEREN INTRAVILAN\699 mp, 45€ mp\ CARANSEBEȘ\ ZO ...

Nord, Caransebeș

La ~5km distanță

699 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 31,455 € și 31.680 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

29.500 €
56.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE,-520 mp,-CARANSEBEȘ ...

Exterior Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

18.600 €
38.75 € / mp

Comision 0 - Parcele de teren 480-830mp in zona ...

Sud-Est, Caransebeș

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

28.000 €
46.59 € / mp

TEREN INTRAVILANT DE VĂNZARE,ÎN ZONA TEIUȘULUI, ...

Nord-Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

601 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

45 €
0 € / mp

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Exterior Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

34.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

1.500.000 €
44.12 € / mp

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes + ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

34.000 mp
34.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150 €
0.14 € / mp

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp in Car ...

Caransebeș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

67.040 €
83.800 €
4 € / mp

Caransebes, Teren Extravilan, Zlagnei

Periferie, Caransebeș

La ~5km distanță

16.760 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

126.000 €
40 € / mp

Caransebes, Teren INTRAVILAN, 3150 Mp., Zona Te ...

Exterior Sud, Caransebeș

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

49.860 €
42.01 € / mp

Caransebes, Teren Intravilan, Zona Aeroport

Caransebeș

La ~5km distanță

1.187 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

65.032 €
2 € / mp

Caransebes, Teren Extravilan, Pretabil pentru F ...

Periferie, Caransebeș

La ~5km distanță

32.512 mp teren
f.s. 100 m
Pădure
Extravilan