Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

128.000 €
20 € / mp

Proprietar, vand teren intravilan

Buchin

6.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
5.71 € / mp

Teren de vanzare Zervesti

Zervești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

98.000 €
49 € / mp

Teren vanzare Poiana Marului, Cara? Severin.

Poiana

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

50.000 €
5 € / mp

Vand terenuri in Poiana Marului (Cara?-Severin)

Poiana

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

135.633 €
29 € / mp

Teren intravilan in Poiana Marului

Poiana

La ~5km distanță

4.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

189.000 €
9 € / mp

Teren extravilan in Poiana Marului

Poiana

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

40.590 €
55 € / mp

Terenuri la marginea padurii Poiana Marului, zo ...

Poiana

La ~5km distanță

738 mp teren
Agenție

Azi

1.000 €
0.09 € / mp

Proprietar, vand padure langa Caransebes

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

47.040 €
7 € / mp

Vand o parcela de teren intravilan cu padure in ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

6.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

pamant intravilan Teius

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

131.400 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
52.86 € / mp

TEREN INTRAVILANT DE VANZARE,IN ZONA TEIU?ULUI, ...

Nord, Caransebeș

La ~5km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

22.608 €
2 € / mp

Teren de vanzare 11.304 mp, Caransebe?, Zona Ra ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

11.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

37.626 €
2 € / mp

Vand Teren 18.813 mp Caransebe? - Zona Teiu?, I ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

18.813 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

71.027 €
11 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN 6457 m2 - CARANSE ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

6.457 mp teren
Agenție

Ieri
1

44.325 €
25 € / mp

Teren Extravilan Zona Aeroportului

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

1.773 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.500.000 €
44.12 € / mp

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes + ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

34.000 mp
34.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

31.800 €
53 € / mp

proprietar vand 2 parcele fiecare ~600 mp Caran ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

269.500 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN - STRADA AEROPORTULUI\ CARANSE ...

Nord-Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

36.500 €
45.12 € / mp

Teren intravilan, utilitati, strada asfaltata

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

29.500 €
56.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE,-520 mp,-CARANSEBE? ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Caransebe?, zona Valea Cenc ...

Est, Caransebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

130.000 €
20 € / mp

Teren industrial 6500 mp | langa Centura Carans ...

Periferie, Caransebeș

La ~5km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

31.455 €
45 € / mp

TEREN INTRAVILAN\699 mp, 45€ mp\ CARANSEBEȘ\ ZO ...

Nord, Caransebeș

La ~5km distanță

699 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 31,455 € și 31.680 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.725 €
15 € / mp

Comision 0 - Parcele de teren intravilan pe str ...

Caransebeș

La ~5km distanță

715 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
8

54.000 €
18 € / mp

Teren industrial sau comercial 3000 mp Zagujeni

Exterior Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

45 €
0 € / mp

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Exterior Vest, Caransebeș

La ~5km distanță

34.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

18.600 €
38.75 € / mp

Comision 0 - Parcele de teren 480-830mp in zona ...

Sud-Est, Caransebeș

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

1.700.000 €
22.01 € / mp

Teren 77243 MP intravilan Caransebes

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

77.243 mp
77.243 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

136.000 €
8 € / mp

Teren de 17.000 mp situat in apropierea lacului ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

17.000 mp teren