Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
27.00 € / mp

Teren intravilan 889 m2

Nicolae Bălcescu

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

21.000 €
23.62 € / mp

Teren intravilan 889 m2

Nicolae Bălcescu

889 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

De vanzare 4 loturi teren intravilan

Lehliu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

26.800 €
1 € / mp

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~5km distanță

26.800 mp
26.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

61.400 €
2 € / mp

Vand teren agricol, inclusiv pentru sere si sol ...

Lehliu

La ~5km distanță

30.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
7

82.500 €
55 € / mp

Teren 1500 mp, la lac, langa DN3 Lehliu Sat

Lehliu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
2

12 €
12 € / mp

Teren Lehliu arabil

Lehliu

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

12.000 €
6.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.800 mp – Fântân ...

Fântâna Doamnei

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

24.000 €
24.90 € / mp

Teren Intravilan Lehliu Gara

Central, Lehliu-Gară

La ~5km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

37.000 €
69.55 € / mp

Teren intravilan+casa batraneasca

Lehliu-Gară

La ~5km distanță

532 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
19.94 € / mp

Casa cu teren 2.508 mp ?i 76 m deschidere la DN ...

Ștefănești

La ~10km distanță

2.508 mp
2.508 mp teren
f.s. 76 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

26.000 €
27.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan 2379.35mp

Gurbănești

La ~10km distanță

2.380 mp
2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

20.825 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Razvani

Răzvani

La ~10km distanță

833 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

17.000 €
60.71 € / mp

17.000 Euro DOAR SAPTAMANA ACEASTA - 568 mp ter ...

Răzvani

La ~10km distanță

545 m

572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

247.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de 24700 mp, în Sărulești

Sărulești

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 247.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan Lac 24,700 mp

Sărulești

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~10km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.000 €
1 € / mp

Calarasi, com Sarulesti

Sărulești

La ~10km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

47.600 €
17 € / mp

Vand teren intravilan Sarulesti Sat

Sărulești

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

La ~10km distanță

1.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
19.94 € / mp

Casa cu teren 2.508 mp ?i 76 m deschidere la DN ...

Ileana

La ~10km distanță

2.508 mp
2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

84.000 €
1.20 € / mp

Teren Ileana - Calara?i, langa A2 (km 49)

Ileana

La ~10km distanță

70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

3.000.000 €

Vand Ferma Agricola

Valea Argovei

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha, Lehliu Gara - Dor Marunt ,Gaz + cur ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

TEREN 4 HA , DOR MARUNT LEHLIU , DN Bucuresti - ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha DN București–Constanța | 90 ml desch ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

57.000 €
1.30 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt, Jud. Calarasi

Dor Mărunt

La ~10km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

143.500 €
1 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt Calarasi

Dor Mărunt

La ~10km distanță

143.500 mp teren
Extravilan
Agricol