Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

6 €
0 € / mp

Teren de vinzare. In satul Rusavatul.

Viperești

6.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~5km distanță

8.329 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

8.200 €
2 € / mp

Teren de vanzare muntii Buzaului.

Rușavăț

La ~5km distanță

4.100 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
0.01 € / mp

Teren ideal casa sau pensiune Cislau, 1 min de ...

Cislău

La ~10km distanță

1.273 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

15.000 €
13.64 € / mp

Teren 1100 m patrati

Tisău

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

3.600 €
0.51 € / mp

Tisau

Tisău

La ~10km distanță

7.000 mp
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

45.000 €
8.82 € / mp

Teren cu suprafa?a de 5100mp amplasat intr-o zo ...

Central, Pătârlagele

La ~15km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.000 €
11.30 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pătârlagele

La ~15km distanță

1.416 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~15km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
0 € / mp

Teren Unguriu-Buzau! Gaze, Apa, Electricitate, ...

Unguriu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

19.900 €
9.05 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp Unguriu/Buzau

Unguriu

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
4 € / mp

vand teren viticol

Năeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
0 € / mp

Terenuri in extravilan

Jugureni

La ~15km distanță

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.100.000 €
2.97 € / mp

Ferma pomicola Pietroasele - Buzau

Pietroasele

La ~15km distanță

370.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

21.500 €
10 € / mp

Teren intravilan - Loc de Casa

Pietroasele

La ~15km distanță

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
115.000 €
4,615.38 € / mp

Padure, suprafa?a de 26ha, compacta, situata la ...

Pietroasele

La ~15km distanță

26 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan 1555mp

Berca

La ~20km distanță

1.555 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
29.17 € / mp

Teren intravilan Berca - Plesesti

Berca

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

21 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Tohani/ parcelabil/ utilitati ...

Tohani

La ~20km distanță

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

35.000 €
7.78 € / mp

Teren Intravilan Apostolache

Apostolache

La ~20km distanță

4.500 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

24.000 €
8 € / mp

teren intravilan

Zorești

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

27.900 €
16.41 € / mp

Teren intravilan Merei, Ograzile 1700mp, deschi ...

Merei

La ~20km distanță

1.700 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

42.000 €
16.80 € / mp

Teren de vânzare în zona Merei

Merei

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 42.600 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
25 € / mp

Loturi teren intravilan in Carlomanesti - Com. ...

Vernești

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

35 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Vernesti

Vernești

La ~20km distanță

1.255 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

375.000 €
25 € / mp

Teren 15000 mp Vernesti, Buzau cu PUZ

Vernești

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.674 €
2 € / mp

Vând teren Prahova

Cărbunești

La ~20km distanță

31.337 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12.369 €
1 € / mp

Teren extravilan ?oimati

Șoimari

La ~20km distanță

12.369 mp teren