Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

25.000 €
6.97 € / mp

Vanzare teren zona linistita

Robești

3.586 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
5

15.000 €
6.25 € / mp

Teren Vanzare Robe?ti Jud Buzau

Robești

2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

39.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan zona Runcu-Parscov

Pârscov

La ~5km distanță

6.001 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
7.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Parscov

Pârscov

La ~5km distanță

4.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
15.64 € / mp

Teren in centrul comunei Parscov, suprafata 191 ...

Pârscov

La ~5km distanță

1.918 mp
1.918 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

29.520 €
10 € / mp

vand teren arabil intravilan

Pârscov

La ~5km distanță

2.952 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

15.000 €
14.65 € / mp

Vand teren de casa in Parscov

Pârscov

La ~5km distanță

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
8

11.000 €
13.92 € / mp

Teren de vanzare Parscov

Pârscov

La ~5km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.500 €
6.04 € / mp

Vand teren in zona Magura, Buzau

Pârscov

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

76.800 €
3 € / mp

Teren extravilan Magura

Măgura

La ~5km distanță

25.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

25.000 €
10 € / mp

Vand 2500 mp teren Maguara

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
0 € / mp

Teren Unguriu-Buzau! Gaze, Apa, Electricitate, ...

Unguriu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~5km distanță

6.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

45.000 €
7.89 € / mp

Vind urgent teren intravilan

Unguriu

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

19.900 €
9.05 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp Unguriu/Buzau

Unguriu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~5km distanță

8.329 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

160.000 €
1.60 € / mp

PADURE de vanzare - Berca -Buzau

Berca

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

70.119 €
21 € / mp

Teren intravilan Berca

Berca

La ~10km distanță

3.339 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Berca

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

57.708 €
12 € / mp

Vand teren extravilan

Berca

La ~10km distanță

4.809 mp
4.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
29.17 € / mp

Teren intravilan Berca - Plesesti

Berca

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan 1555mp

Berca

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
11

15.000 €
4.62 € / mp

Teren Cozieni - Valea Banului | Comision Zero

Cozieni

La ~10km distanță

3.250 mp
3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

8.000 €
0.82 € / mp

Livada pruni

Odăile

La ~10km distanță

9.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

80.000 €
16 € / mp

Teren intravilan

Mierea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
2.53 € / mp

Teren in zona Candesti BZ suprafata 7.500mp des ...

Cândești

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 31 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

120.000 €
12 € / mp

Teren intravilan zona Candesti BZ 10.000mp d=52 ...

Cândești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 52 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

32.000 €
5 € / mp

Teren in zona Candesti BZ 6400mp cu deschidere ...

Cândești

La ~10km distanță

6.400 mp teren
f.s. 12 m
Pășune
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

0 €

Teren intravilan ~ zona Candesti/BZ ~ 10.000mp ...

Cândești

La ~10km distanță