Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
10

42.000 €
10.50 € / mp

Teren de vanzare 4000mp in Lopatari

Lopătari

4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

13 ore în urmă
2

14.500 €
20.17 € / mp

Teren intravilan Izvoarele Prahova

Bozioru

La ~15km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

15.000 €
4.62 € / mp

Teren Cozieni - Valea Banului | Comision Zero

Cozieni

La ~20km distanță

3.250 mp
3.250 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

9.750 €
5.68 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan zona Beceni

Beceni

La ~20km distanță

1.717 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

1 €
1 € / mp

terenuri Alunis-Prahova intravilan/extravilan

Colți

La ~20km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

19.000 €
9.45 € / mp

Teren intravilan in localitatea Valea Parului

Valea Părului

La ~20km distanță

2.010 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

39.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan zona Runcu-Parscov

Pârscov

La ~20km distanță

6.001 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
7.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Parscov

Pârscov

La ~20km distanță

4.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
15.64 € / mp

Teren in centrul comunei Parscov, suprafata 191 ...

Pârscov

La ~20km distanță

1.918 mp
1.918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
0 € / mp

Teren Unguriu-Buzau! Gaze, Apa, Electricitate, ...

Unguriu

La ~25km distanță

10.000 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~25km distanță

6.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

19.900 €
9.05 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp Unguriu/Buzau

Unguriu

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

16.680 €
10 € / mp

Oportunitate! Teren de vanzare

Central, Nehoiu

La ~25km distanță

1.668 mp
1.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

13.500 €
2.51 € / mp

Teren Nehoiu, pentru cabană offgrid sau glampin ...

Nehoiu

La ~25km distanță

5.384 mp teren
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

70.119 €
21 € / mp

Teren intravilan Berca

Berca

La ~25km distanță

3.339 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Berca

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan 1555mp

Berca

La ~25km distanță

1.555 mp teren
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
2

57.708 €
12 € / mp

Vand teren extravilan

Berca

La ~25km distanță

4.809 mp
4.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
29.17 € / mp

Teren intravilan Berca - Plesesti

Berca

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

160.000 €
1.60 € / mp

PADURE de vanzare - Berca -Buzau

Berca

La ~25km distanță

100.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
2

76.800 €
3 € / mp

Teren extravilan Magura

Măgura

La ~25km distanță

25.600 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

7.500 €
0.75 € / mp

Teren extravilan 10000 mp, com Panatau

Pănătău

La ~25km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~25km distanță

8.329 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.500.000 €
34.88 € / mp

Proprietate unicat pe Valea Buzaului

Pătârlagele

La ~25km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

45.000 €
8.82 € / mp

Teren cu suprafa?a de 5100mp amplasat intr-o zo ...

Central, Pătârlagele

La ~25km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.000 €
11.30 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pătârlagele

La ~25km distanță

1.416 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~25km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

25.000 €
25 € / mp

teren valea nucului

Valea Nucului

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
8

25.000 €
1 € / mp

Teren Dumitresti - Fata 2.5 ha

Dumitrești

La ~25km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren